Як зареєструватися в ICQ (Аське) і створити обліковий запис на телефоні або комп’ютері

Реєстрація в ICQ

Обмін повідомленнями між користувачами Всесвітньої мережі здійснюється за допомогою різних інтернет-ресурсів. Одним з популярних месенджерів є програма ICQ. У народі її прийнято називати Аська. Варто зазначити, що через вузької своєї функціональності вона була трохи витіснена своїми конкурентами, але при цьому все ж залишається досить поширеною. Багато сучасних компанії користуються додатком для консультації своїх клієнтів. При цьому існує можливість вести бесіду з кількома людьми одночасно. Деякі роботодавці навпаки забороняють Аську своїм працівникам, адже вони відволікаються від виконання своїх трудових обов’язків. Давайте детально розглянемо питання, як можна зареєструватися на комп’ютері і мобільному пристрої?

Як зареєструватися в ICQ на телефоні

Якщо у вашому телефоні є операційна система Андроїд, то Ви з легкістю можете встановити Аську. Здійснити це можливо і на планшеті. Скачайте і встановіть останню версію програми ICQ. Відмінність цієї програми на телефоні від програми на комп’ютері полягає лише в іншій процедурі реєстрації. Замість адреси електронної пошти необхідний номер мобільного телефону. Вписуйте його і можете вільно спілкуватися з друзями.

Як зареєструватися в асьці на комп’ютері

Принцип реєстрації ICQ на вашому комп’ютері дуже простий. Потрібно завантажити програму і встановити на своєму комп’ютері. Закачувати програму найкраще з офіційного джерела. Так як існує небезпека підхопити велика кількість вірусів, що в майбутньому призведе до збою роботи всього програмного забезпечення.

Діти перед ноутбуком

Після запуску інсталятора. Після запуску файлу потрібно пройти процедуру реєстрації. Будьте дуже уважні, правильно заповніть всі рядки. Це проста форма для заповнення даних. Введіть дійсну адресу своєї електронної пошти і дату народження. Заповніть рядок підлогу. Придумайте пароль. Протягом п’яти хвилин Ви отримаєте ідентифікаційний номер. Його необхідно роздати своїм друзям, щоб вони змогли додати Вас в свої контакти. Цей номер зберігається у Вас в профілі. Для того щоб Ви змогли додати своїх друзів в контакти Аськи, попросіть у них відповідний номер. Щоб повторно не проходити процедуру реєстрації, варто записати цей номер.

Коли виконаєте всі вищевикладені дії можете приступати до активної користування цього додатка.

Додатковими функціями системи миттєвих повідомлень є:

  1. Можливість шукати друзів по всьому світу.
  2. Відправка безкоштовного повідомлення.
  3. Користувач може підключати в спілкування співрозмовників.
  4. Спілкування з використанням відеокамери.
  5. Можливість набору телефонного номера.

Активні користувачі програми називають такі його недоліки:

  • Обмеження мережі. Наприклад, не можна спілкуватися з людьми інших мереж.
  • Нестабільність в роботі через технічні проблеми.
  • Погана робота при слабкому з’єднанні.
  • Відсутність захисту. Ваша розмова може бути доступним стороннім особам.
  • Важко запам’ятовуються ідентифікаційні номери.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector