Завантажити ICQ (Аську) для комп’ютера з Windows безкоштовно російською мовою

установка ICQ

Програма ICQ — один з популярних способів спілкування між людьми в мережі інтернет. Поступово з появою безлічі соціальних мереж це додаток пішло в тінь. Через низький рівень своїх функціональних можливостей, Аська поступається своїм конкурентам. Багато років тому ICQ була встановлена ​​практично на кожному комп’ютері. Основна частина багатомільйонної аудиторії зараз пішла в сучасні соціальні мережі. Але незважаючи на це, деяка частина змогла залишитися і продовжити користування завдяки сучасним оновлень цього додатка.

Як встановити Аську на комп’ютер

Щоб користуватися Аською за допомогою комп’ютера, необхідно провести ряд дій. Таких як:

 1. Необхідно завантажити і встановити програму ICQ на комп’ютер. Краще зробити це з офіційного сайту. Це гарантія якості цього додатка.
 2. Запустити інсталяційний файл. Необхідно пройти просту процедуру реєстрації. Попередньо створіть свою електронну скриньку. Він Вам знадобитися при заповненні цієї простої форми.
 3. Після реєстрації зайдіть на свою електронну пошту. Перейдіть по вказаній в ній посиланням. Тепер вільно можна користуватися додатком.

Сучасна програма ICQ характеризується такими можливостями:

 • Використання відеокамери. При спілкуванні користувачі можуть бачити один одного.
 • Унікальна система статусів.
 • Великий вибір смайликів.
 • Можливість відправки голосових повідомлень.
 • Систематизація з контактами інших соціальних мереж.
 • Голосове повідомлення нового повідомлення.

Спілкування в ICQ

Проаналізувавши перераховані вище нововведення Аськи, давайте визначимо її гідності:

 1. Можливість безкоштовно завантажити ICQ російською мовою.
 2. При зміні робочого місця листування не обірветься.
 3. При вході в свій профіль досить номера мобільного телефону.

Серед недоліків програми можна виділити:

 1. Мова листування. Якщо листування ведеться на іноземній мові, то символи відображаються некоректно.
 2. Обмеження по частоті відправки повідомлень.
 3. Незахищеність листування. Можливий доступ до Ваших листуванням сторонніми людьми.

Які складнощі можуть виникнути при установці і використанні

При установці програми ICQ на комп’ютері можлива тривалість процедури реєстрації. Якщо заповнити дані при реєстрації некоректно, то це продовжить процес установки програми. Будьте максимально уважні при написанні адреси своєї електронної пошти і в виборі пароля.

Дівчина перед ноутбуком

Після запуску програми вибиває помилку підключення до сервера. В цьому випадку необхідно перевірити правильність написання логіна і пароля. Якщо все одно не вдається зайти, зверніться в службу підтримки. Перевірте підключення до мережі Інтернет. Проблема може виникати при її відсутності. Запустіть браузер і відкрийте пару сайтів. Якщо все працює, значить, ICQ блокують віруси або неправильні настройки операційної системи. Вирішити проблему допоможуть антивірусні програми і зміна діючих налаштувань системи.

Підводячи підсумок, варто підкреслити, що використання ICQ може бути дуже актуально при віддаленій роботі. Якщо бізнес пов’язаний з роботою над даними, то доступ до них необхідно обмежити. Наприклад, обмежити список працівників, які мають право доступу до них. Ця програма забезпечує працездатність працівників компанії по роботі з клієнтами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector