Як в Windows налаштувати дозвіл екрана

Якщо на вашому новому комп’ютері не встановлена ​​операційна система, на початку роботи вас може очікувати проблема — дисплей працює в режимі низького дозволу. Як це зрозуміти новачкові? Просто — ви придбали ноутбук або монітор з сучасної матрицею, а зображення в Windows схоже на «картинку» старих моніторів. А може, елементи на екрані відображаються не повністю? Якщо так, потрібно поправити дозвіл.

Як змінити налаштування дисплея

Користувачі Windows можуть самостійно коригувати налаштування екрану.

Що таке «дозвіл»?

Однією з основних характеристик монітора є його роздільна здатність. Це максимальна кількість пікселів, яке ви можете побачити по вертикалі і горизонталі. Відповідно, один піксель — мінімальний елемент, з якого формується зображення. Для сучасних комп’ютерних матриць еталон кількості пікселів — це 1920 × 1080, мінімум — 1366 × 1768. Нова техніка підтримує і більш високі значення. Дізнатися це значення для свого монітора можна в керівництві користувача (а іноді прямо на коробці).

ВАЖЛИВО. Треба не тільки придбати якісний дисплей, але і включити його повноцінну підтримку у вашій версії Windows. Неправильне дозвіл — це незручності для будь-якого користувача. Його значення в ОС Windows може змінитися через чергового оновлення, неправильно встановлених драйверів або програм. Але повернути коректну роботу дисплея досить просто.

Як встановити правильне вирішення?

Правильні параметри монітора важливі не тільки в іграх і при перегляді відео. Будь-який фахівець — від дизайнера до фінансиста — легко помітить, що елементів робочого столу стало менше, а зображення недостатньо детальні. На щастя, якщо вас не влаштовує такий стан справ — можна усунути огріхи стандартними способами.

спосіб 1

Щоб змінити конфігурацію дисплея в Windows …:

  1. Потрібно перейти в нову Панель управління (якщо ви використовуєте «десятку»). Якщо версія Віндовс інша, знайдіть «Параметри екрану» в стандартній панелі керування. Панель управління
  2. Знайдіть посилання на пункт «Додаткові параметри …» і перейдіть по ній. 
  3. Виберіть рекомендоване значення і збережіть зміни, натиснувши відповідну кнопку. Якщо пункту з відміткою «Рекомендоване» немає, встановіть драйвери відеокарти. вибір

спосіб 2

Цим варіантом можна користуватися в Windows 7 і більш ранніх версіях.

  1. Змінити настройки монітора тут простіше — перейдіть в класичну Панель управління. З варіантів Панелі виберіть меню «Екран». «Екран»
  2. Знайдіть потрібний пункт меню зліва від основного вікна. Він буде називатися «Налаштування дозволу екрану». Пункт меню
  3. Внесіть потрібні. Тут також можна вибрати орієнтацію дисплея. установка значень
  4. Переконайтеся, що все зроблено правильно. Після цього збережіть зміни.

висновки

Ми навчилися редагувати одне з основних властивостей зображення на ПК. Щоб дізнатися, чи правильно ви все зробили — спробуйте завантажити картинку потрібного дозволу і відкрити її в повноформатному режимі.

Залишилися питання? Не соромтеся запитувати про незрозуміле в коментарях під статтею. Діліться нашими матеріалами з друзями — і вони будуть вдячні вам!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector