Як виправити помилку 0xc0000098 при запуску Windows

Віндовс завжди славився своїми широкими можливостями для роботи, з доброзичливим і зрозумілим інтерфейсом для користувачів. Але залишається один важливий нюанс — при появі помилок їх коди виявляються зрозумілими тільки системним адміністраторам або розробникам. Таким прикладом стає error code 0xc0000098 windows 10, що робити в цій ситуації?

Виправлення помилки 0xc0000098 - безпечні та ефективні способи

Перш за все, слід врахувати — помилка 0xc0000098 не стає приводом для паніки і засмучення. Достатньо лише виділити трохи часу і слідувати нашим рекомендаціям, щоб відновити повноцінну роботу операційної системи.

Що собою являє error code 0xc0000098

З’являється помилка 0xc0000098, якщо пошкоджені конфігураційні файли запуску Віндовс. Призводити до цієї проблеми можуть різні апаратні збої — зокрема, при збоях в оперативній пам’яті або жорсткому диску.

Помилка 0xc0000098

Стикаються з цією проблемою багато користувачів абсолютно різних платформ Віндовс. Але засмучуватися не варто — існують кілька досить ефективних методів для усунення проблеми.

Скориставшись ними, зазвичай вдається надалі запустити комп’ютер як годиться. Але все ж обов’язково подбайте про наявність диска для відновлення — на оптичному диску або флешці.

file boot bcd status 0xc0000098 -як виправити

Для цього методу доведеться скористатися створеним нами диском відновлення. Зайшовши в БІОС, слід зайти в налаштування завантаження, на перше місце потрібно поставити пристрій з відновленням. Після запуску комп’ютера через відновний диск, в який з’явився після запуску вікні натискаємо «Полагодити комп’ютер», потім «Діагностика проблем».

На екрані «Діагностика проблем» вибираємо «Розширені опції». Натискаємо «Командний рядок».

Натискаємо «Командний рядок»

У що з’явилася командному рядку по черзі вводимо кожну команду, після введення кожної з них слід натиснути Enter:

  • bootrec / scanos
  • bootrec / fixmbr
  • bootrec / fixboot
  • bootrec / rebuildbcd

0xc0000098 windows 7 при запуску — інший метод відновлення завантаження

Для цього методу також необхідний попередньо створений диск відновлення, за допомогою якого будемо виправляти проблеми конфігураційних файлів. Для цього повторюємо всі дії з минулого методу до пункту «Полагодити комп’ютер».

Виберіть свою установку, зі списку доступних опцій вибираємо «Відновлення завантаження». Якщо в процесі відновлення буде виявлено наявність помилок, автоматично робляться спроби для їх виправлення.

0xc0000098 Windows 10 як виправити за допомогою утиліти CHKDSK

Якщо домогтися результату за допомогою колишнього методу не вдалося, актуальним рішенням стане вбудована утиліта CHKDSK. Програма забезпечує перевірку диска, з усуненням помилок системних файлів. Для цього добираємося до командного рядка, як і в минулих методах, і вводимо chkdsk C: / f. Тут замість літери C вказується назва диска, на якому знаходиться Windows. Залишається лише дочекатися відновлення, система зробить спроби самостійно усунути недоліки і збої для нормалізації роботи платформи.

Якщо з’являється 0xc0000098 при установці Windows 7 з флешки

При установці Віндовс ця проблема переважно з’являється на старих ноутбуках Dell. Для вирішення проблеми слід завантажити російський DLL Suite з генератором ключа, після його запуску включаємо пошук проблем. Відновлюємо виявлені файли.

Якщо проблему не буде усунено, оптимальний варіант — перевстановлення Windows. Хоча краще витратитися на звернення в сервісний центр для діагностики — адже іноді поява помилки провокують апаратні збої, через що перевстановлення не принесе результат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector