Що таке CRC SHA в контекстному меню і як його прибрати

Програма CRC SHA встановлюється в Windows часто при скачуванні ПО з інтернету. Розберемося, до чого це призводить наявність CRC SHA в контекстному меню, як прибрати звідти її.

Видалення CRC SHA з контекстного меню

Про програму

Cyclic Redundancy Check Secure Hash Algorithm входить зазвичай в комплект з популярним архіватором 7-Zip. При кліці на файл ПКМ після рядка з назвою архиватора побачите Сточки з написом цієї утиліти. Багато хто не знає про CRC SHA в контекстному меню, що це таке і для чого потрібно. По суті, це crapware, встановлене ПЗ, небажане, яке саме ставиться, якщо не стежимо за тим, що пропонується при інсталяції потрібного нам продукту. Такі утиліти стають на заваді початківцям користувачам, їх рекомендується прибирати.

Встановлена ​​з архіватором програма призначена для обчислень контрольної суми. CRC виготовлена ​​для знаходження помилок, що з’являються при передачі даних, а SHA перевіряє відповідність завантажених даних. У повсякденній роботі ці програми не потрібні, краще їх видалити.

Звичайно, перш за все подбайте, щоб небажане ПЗ не потрапляло на ваш ПК. Для чого уважно стежте, як відбувається призначена вами установка додатків. На будь-якому етапі інсталяції з’явиться повідомлення з пропозицією встановити додаткове програмне забезпечення, слід зняти позначки з пунктів пропозицій, потім клікнути на кнопку для продовження установки.

Видаляємо CRC SHA

Спосіб видалення, описуваний нами нижче, працює у версіях Windows, починаючи з сьомої по десяту. Дієте згідно з алгоритмом.

  1. Запустіть 7-Zip -архіватор, в який входить небажане вам ПО. Виконувати запуск обов’язково слід від адміністратора.
  2. У головному вікні архіватора зайдіть на панель Tools ( «Сервіс») — вона буде передостанньою.Вкладка Сервіс в 7-Zip
  3. Клікнувши на панель, побачите, що випадає, в ньому слід вибрати «Options» ( «Налаштування»).
  4. У віконці з параметрами, що відкрився після цього, заходимо на вкладку 7-Zip. У отразившемся списку будуть елементи, що входять до меню.
  5. Знайдіть у списку назву нашої програми, зазвичай стоїть в кінці списку. Її потрібно видалити, прибравши позначку навпроти рядка з назвою, підтвердіть дію, натиснувши «Застосувати» — «ОК».Налаштування 7-Zip
  6. Прибраний елемент перестане з’являтися в меню.
  7. Закривши вікна, виходьте з програми.

Перезавантажувати ПК або проводити інші кроки не потрібно. Програма не стане з’являтися в контекстному меню, ускладнюючи вашу роботу на цьому пристрої.

Тепер ви знаєте про CRC SHA в контекстному меню, що це, вмієте позбутися непотрібного ПО. Як бачите, цей процес нескладний. Якщо неуважно виконували інсталяцію, ПО, що йде в комплекті з встановлюваним додатком, вам не потрібно, можна легко, швидко, без виклику фахівців, самостійно видалити назву програми з меню.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector