Що робити, якщо з’явився синій екран HpqKbFiltr.sys

Іноді при перезавантаженні або включенні ПК з’являється синій екран з написом «BSOD» і сумним смайликом. Ця проблема виникає у власників комп’ютерів і ноутбуків фірми Hewlett Packard. Подібна помилка пов’язана оновленнями Windows: восени цього року вийшли нові пакети, і драйвер клавіатури НР виявився нездатним з ними взаємодіяти. На щастя, проблему можна усунути.

HpqKbFiltr.sys — компонент програмного забезпечення HP Quick Launch Buttons, драйвер фільтра клавіатури, пов’язаний з кнопками швидкого запуску HP. Ці кнопки дозволяють використовувати спеціальні функціональні клавіші для вибору пристроїв. HpqKbFiltr.sys не є важливим процесом Windows і може бути відключений, якщо заважає. Кнопки швидкого запуску HP зазвичай поставляються в якості встановленого додатка на деяких ноутбуках і комп’ютерах виробництва Hewlett Packard. Додаток змінює реєстр Windows і запускається разом з системою, що може знизити продуктивність.

Усунення помилок синього екрану

Драйвер HpqKbFiltr.sys безпечний або небезпечний

Взагалі сам по собі цей файл не несе ніякої небезпеки. Він підтверджений підписом «Microsoft» і розроблений як раз для полегшення роботи з ПК. Але є віруси, які маскуються під нього. Подивіться місцезнаходження файлу, він повинен розташовуватися по шляху: C: \ Windows \ System32 \ drivers. Якщо це не так, то ви маєте справу з шкідливим ПЗ. Даний файл часто вражає «Модифікований MSIL / Arcdoor.AU черв’як», який «заводиться» в системі після установки якої-небудь програми. Антивіруси не завжди розпізнають його, відносячи до «небажаним», але не шкідливим. Ви самі можете зрозуміти, що HpqKbFiltr.sys вражений, якщо помітите наступне:

  • мимовільно відкриваються і закриваються вікна;
  • процес став навантажувати систему (це ви можете перевірити в «Диспетчері завдань»);
  • комп’ютер зависає;
  • погано працює клавіатура: запізнюється з висновком букв на екран або пропускає їх, не реагує на натискання клавіш і т.п .;
  • запускаються інші приховані процеси;
  • комп’ютер довго виконує перезавантаження.

Знадобиться спеціальна утиліта, що видаляє подібні загрози і виправляє записи реєстру, пошкоджені ними. Можливо, доведеться кілька разів почистити реєстр і, звичайно, позбутися від програми, з якою вірус проник в комп’ютер. Може знадобитися навіть допомога фахівця або повна перевстановлення системи, тому що позбутися від подібного вірусу досить складно, є ризик випадково пошкодити важливі файли.

Помилка HpqKbFiltr.sys

Виправлення помилки wdf_violation_hpqkbfiltr.sys

  1. Перезавантажте комп’ютер, щоб на синьому екрані з’явилися значки з вибором команд. Нас цікавлять «Додаткові параметри» — «Пошук і виправлення помилок» — «Параметри» — «Командний рядок».
  2. У неї вписується: «ren C: \ Windows \ System32 \ drivers \ HpqKbFiltr.sys HpqKbFiltr.old» (без лапок).
  3. Тепер її можна закрити і вимкнути комп’ютер, а потім включити, і проблемний екран зникне.

Далі внизу праворуч знайдіть значок з повідомленнями про оновлення і клацніть по ньому або наберіть в пошуку «Windows»: «Центр оновлень» -Enter. Тут потрібно відшукати KB4468304 і встановити — це невелика поправка від «Microsoft», яка вирішує проблему сумісності файлу з системою. Якщо спочатку на синьому екрані не було ніяких значків, що дозволяють вибрати команду, то запустити «Windows» вдасться тільки через завантажувальний диск (або флешку). Не має значення, скільки разів системи ви знайдете — головне, дістатися до «Командного рядка», а далі можна продовжувати по вишенапісанного. Але зверніть увагу, що в зазначеному шляху наведено диск «C», а у вас може бути інший (наприклад, «А»). Не забудьте поміняти значення перед тим, як дати завдання «Командному рядку».

Якщо ви не знайшли файлу оновлення, його можна завантажити окремо на офіційному сайті «Microsoft».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector