Диспетчер завдань Windows не деталізує процеси, як виправити

Робота операційної системи на комп’ютері / ноутбуці є взаємодія величезної кількості процесів і служб, що виконують ту чи іншу задачу. Розробники надали користувачам можливість відстежувати виконуються ОС дії за допомогою відповідної служби, щоб вчасно помітити і зупинити шкідливі програми, закрити що не відповідає додаток або ж відстежити навантаження на систему. Однак трапляється так, що при відкритті утиліти Диспетчер завдань Windows 7 не деталізує процеси, відповідна вкладка просто порожня. З чим це пов’язано?

Проблема з відображенням процесів Windows

Проблема в роботі утиліти усунена.

Основні причини

Вікно утиліти складається з шести вкладок, у другій якраз і відображається необхідна інформація. Показаний процес підлягає завершенню, переключенню, зупинці і іншим діям. Відкривається вона одночасним натисканням трьох клавіш. Зазвичай використовується комбінація «Ctrl + Alt + Del», але також працює поєднання «Ctrl + Shift + Escape».

комбінація клавіш

Отже, вікно відкрите, але в потрібній вкладці Диспетчер завдань не деталізує процеси. У чому причина і що робити?

Налаштування відображення

З огляду на багатозадачність операційної системи, варто припустити, що кожен клік мишею несе в собі певну дію. І часто трапляється так, що працює за ПК людина, сам того не підозрюючи, подвійним кліком просто звернув відображення. У цьому випадку варто виконати подвійний клік по сірій зоні вікна. Якщо причина саме в цьому, поточні дії стануть доступні для перегляду.

ПОРАДА. Якщо процеси відображаються, але не повністю, необхідно натиснути кнопку «Показати всі процеси», розташовану в нижньому кутку вікна.

відсутня доступ

Дуже часто власник ПК не замислюється про налаштування Windows під себе, тому що не бачить в цьому необхідності. В цьому випадку системою йому присвоюється статус звичайного користувача, який не має прав на виконання тих чи інших завдань. І, звичайно, в цьому випадку в диспетчері завдань не відображаються процеси, щоб недосвідчений користувач їх не завершив і не завдав шкоди системі.

Отримати доступ можна шляхом зміни параметрів групової політики. Налаштування проводиться в розділі адміністративних шаблонів, вкладка з якими розташована в конфігурації користувача. Потрапити в неї можна виконанням команди «gpedit.msc». У системних настройках відключається Диспетчер завдань, виконується вхід в параметри редагування / властивості. Назва вкладки відрізняється в залежності від встановленої версії ОС. В параметрах необхідно встановити значення «відключити / не задано», після чого вибір зберігається і виконується перезавантаження комп’ютера.

відключення параметра

Як правило, після виконаних дій власнику стають доступними для перегляду всі поточні процеси.

конфлікт програм

Але чому Диспетчер завдань не деталізує процеси, якщо виконані всі необхідні дії? У цьому випадку проблему необхідно шукати в встановлених на комп’ютер програмах типу оптимізаторів і програм для очищення. Пакети програм змінюють стандартний Диспетчер на власний, який, важливо це врахувати, нікуди не дівається. При роботі обох утиліт відбувається конфлікт компонентів, всі основні дії просто блокуються і перестають бути доступними для перегляду.

Якщо Диспетчер завдань не деталізує процеси недавно, варто задуматися про встановлені пакетах. Усувається проблема шляхом настройки цієї самої утиліти. В її властивості варто знайти дозволені дії і прибрати заміну Диспетчера завдань. Для застосування нових налаштувань потрібно перезавантаження комп’ютера.

команда taskmgr

Всі вищеописані способи приблизно однаково працюють на будь-якої версії Windows, починаючи з ХР. Також для того щоб показати саме вікно утиліти, можна використовувати команду «taskmgr», запускаючи її з меню «Виконати».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector