Де знаходиться папка Temp і як її очистити

Розташування папки Temp і для чого потрібна

Отже, друзі, зараз ви дізнаєтеся, де знаходиться папка Temp. Насправді, таких директорій на комп’ютері або ноутбуці може бути до п’яти штук. Але основна робота припадає на ті, які знаходяться в деякій області операційної системи і по розташуванню користувальницької документації. Тобто, це такі шляхи:

  1. C: \ Windows \ Temp
  2. C: \ Users \ Ім’я користувача \ AppData \ Local \ Temp

Відкрита папка Temp

Майже у кожного користувача ПК виникало питання: навіщо потрібна папка Temp і які функції вона виконує?

Тут локальний диск C взяти за замовчуванням, так як стандартно операційна система встановлена ​​на нього. У вас може бути встановлена ​​на іншому диску. Те ж саме стосується другого пункту, де директорія називається «Ім’я користувача»: вам потрібно написати то ім’я, яке стоїть у вас.

Якщо з розташуванням нашої папки ми розібралися, то що ж стосується її призначення? Що зберігається в папці Temp? Отже, в Темп розташовуються тимчасові файли від різних процесів на комп’ютері. Найпростіший приклад — це установка будь-якого програмного забезпечення. Тобто, при інсталяції програми в системі створюються тимчасові файли і документи, які потрібні для правильної установки. Або ж для роботи деякі утиліт: також створюється набір тимчасових файлів. Іноді ці документи накопичуються і не очищаються самостійно. У зв’язку з цим користувачам рекомендується періодично очищати цю область для забезпечення кращої роботи операційної системи.

Багато користувачів часто цікавляться таким питанням: чи можна видаляти таке місце, як Temp повністю? Звичайно ж, ні в якому разі не можна! Це системний шлях, який потрібен для правильної роботи ОС. І якщо ви не хочете собі додаткових проблем і пригод на свою голову, то краще нічого не чіпайте. При більш серйозних питаннях краще звертатися до фахівців.

Вміст C: \ Windows

Як очистити від тимчасових документів

Отже, з вищесказаного ми вже зрозуміли, що видаляти її не можна. Тоді як звільнити місце, яке займає ця директорія. Тому давайте ж тепер обговоримо таке питання: як очистити папку Temp?

  1. Для початку, слід просканувати системи на наявність шкідливих кодів, тобто — вірусів. Це робиться, тому що найчастіше цим шляхом і розташуванню може зберігатися простий вірус, після роботи деяких програм. Тому скануємо комп’ютер або ноутбук антивірусної утилітою, очищаємо і видаляємо віруси (якщо вони, звичайно, є) і перезавантажуємо пристрій. Додатково можна окремо перевірити директорії Темп на наявність шкідливих програм.
  2. Тепер зайдіть в неї. Перед вами може виявитися численний список незрозумілих вам файлів. Виділяємо їх все за допомогою мишки або з комбінацією клавіші Shift для більш швидкого виділення.
  3. Коли всі файли вибрані, натисніть комбінацію клавіш Shift і Delete. Зробити це потрібно одночасно. Система уточнити, чи точно ви хочете назавжди видалити ці файли, на що ви позитивно відповідаєте.
  4. Дочекайтеся, поки документи і інформація зникне з вашого комп’ютера. На цьому ми завершуємо очищення області Темп.

Проблеми при очищенні

Буває, що видалення файлів з цієї папки відбувається не завжди благополучно. Тобто, може виникнути помилка при очищенні і видаленні деякою інформацією. Не варто відразу переживати, що у вас якісь неполадки з комп’ютером. Насправді, система, можливо, використовує ці файли в даний момент часу. Якщо ви знаєте, яка саме програма користується документами, то можете закрити її за допомогою диспетчера задач з реєстру і потім знову спробувати очистити директорію Темп.

Підведемо підсумки

Папка Temp знаходиться по одному з цих наступних шляхів:

  1. C: \ Windows \ Temp
  2. C: \ Users \ Ім’я користувача \ AppData \ Local \ Temp

Її пряме призначення — зберігання тимчасових файлів і документів при використанні користувачем деяких програм і утиліт. У зв’язку з цим розташування, іменоване Темп, може займати достатню кількість простору в пам’яті комп’ютера: часом ця вага досягає декількох гігабайт! Зайняте місце може негативно позначатися на роботі комп’ютера або ноутбука. Тому користувачам рекомендується своєчасно очищати цю папку, щоб звільнити пам’яті від завантаженої інформації.

Багато людей задаються питанням: чи можна видаляти директорію Темп? Як було сказано вище — не можна, так як це системна директорія. Можна тільки очистити шляхом видалення файлів, що знаходяться в ній, але ніяк не самого розташування. Сподіваємося, що у вас все вийшло без проблем, дорогі читачі. Ділимося в коментарях, у кого який обсяг інформації лежав цим шляхом і змогли ви звільнити простір.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector