Що робити, якщо у вас в iTunes помилка 3194?

Багато власників таких «яблучних» девайсів, як iPhone 3gs, 4s, 5s або iPad, хоч раз в житті так стикалися з невідомої помилкою під номером 3194, що з’являється після чергового оновлення iOS. Цей же баг можна зустріти і в популярному iTunes, і при відновленні прошивки iPhone. В принципі, помилка 3194 не є смертним вироком для гаджетів, досить швидко і безболісно дозволяється, але для недосвідченого користувача продукції Apple може стати справжнім випробуванням на міцність.

Помилка iTunes 3194

Чому виникає помилка 3194?

В першу чергу доцільно сказати про те, що від появи помилок в додатку iTunes неможливо застрахуватися, і якщо такі виникли, то це зовсім не привід шукати пошкодження в вашому девайсі. Найчастіше причиною утворення накладок стають проблеми в роботі програмного забезпечення безпеки вашого персонального комп’ютера, що виникли в результаті змін у налаштуваннях маршрутизатора або через збої на сервері компанії Apple.

Все про код 3194

Поява помилки далеко не завжди викликано неправильною роботою програмного забезпечення. Так, ви цілком можете спробувати відновити ваш iPhone, але замість того, щоб послухатися вашої команди, iTunes просто видасть вам попередження такого змісту: «Не вдалося відновити iPhone. Виникла невідома помилка 3194 ».

iTunes - Повідомлення про помилку 3194

Проблема виникає при оновленні або перепрошивки iOS

Можлива й інша ситуація. Наприклад, ви вирішили оновити прошивку телефону, але замість того, щоб встановити останню версію програмного забезпечення, iPhone просто видає вам збій і виводить в iTunes вже відоме нам послання: «Не вдалося оновити iPhone. Виникла невідома помилка 3194 ».

Розбираємося в причинах неполадки

Перше, що потрібно знати користувачеві iPhone 4s, що зіткнулося з некоректною роботою девайса, — це те, що всі причини появи відомого нам числа 3194 в iTunes можна розділити на програмні і апаратні. Щоб правильно діагностувати, в чому саме проблема некоректної роботи пристрою, слід звернути увагу на момент появи на екрані комп’ютера повідомлення про неполадку.

Якщо iTunes вибиває вам інформацію про невірну роботі гаджета в той самий момент, як на екрані iPhone загоряється зображення компанії Apple, і з’являється рядок стану, то ми маємо справу з програмними неполадками. Такого роду баги ви з легкістю зможете виправити самостійно, не виходячи з дому. Якщо ж помилка вискочила, коли установка нової прошивки була завершена на 75% (тобто рядок стану заповнилася більш ніж на 2/3), то причина криється в апаратної складової девайса. В даному випадку, на жаль, без походу в сервісний центр, який займається обслуговуванням техніки Apple, вам не обійтися.

iPhone перезавантаження

Про програмні помилки і їх усунення

До програмних неполадок, що спричинило за собою некоректну відновлення роботи iPhone, слід віднести:

  1. Експлуатацію застарілої версії додатка iTunes. Як ви розумієте, для виправлення такої поломки досить просто оновити утиліту і встановити останню версію програми. Не забувайте про те, що завантажувати інсталяційний файл iTunes.exe слід виключно з офіційного ресурсу глобальної мережі компанії-девелопера. Що стосується видалення застарілої версії iTunes, то це завдання краще доручити програмами-дєїнсталлятора.
  2. Зміст у файлі hosts рядки, переадресовувати всі запити iTunes на сторонні сервери. Оскільки головна функція зазначеного файлу — управління доступом до інтернету різних програм, то пропис в ньому спеціальних рядків здатна заборонити тим або іншим утилітам виходити в глобальну мережу. Якщо в список на блокування потрапив iTunes, то для відновлення нормальної роботи вашого iPhone досить відкрити в блокноті файл host і видалити рядок 74.208.105.171.gs.apple.com.

Блокнот - Файл hosts

Видаліть виділену рядок

У разі, якщо жоден із шляхів не допоміг, доцільно перевірити, чи не заблоковано чи додаток в Firewall або антивірус, якими ви користуєтеся. До тих пір, поки ви не приберете iTunes зі списку заблокованих програм, доступ до сервера отриманий не буде.

Власникам моделі iPhone 4s слід взяти до уваги і те, що навіть після усунення помилки 3194 на вашому гаджеті можуть з’явитися інші — 14, 1600, 4013 і так далі. Для того щоб відновити працездатність телефону в зазначеній ситуації, досить оновити прошивку до останньої версії.

Як усунути апаратні помилки

Якщо ви випробували всі вищевказані способи усунення проблеми 3194, але ваш iPhone не «прийшов до тями», значить, справа йде куди серйозніше, і вирішити його звичайною зміною прошивки не вдасться. Перевірте, на якому етапі завантаження телефону вибиває помилку і переконайтеся, що причини поломки зводяться до апаратного забезпечення девайса. Якщо ваші припущення підтвердилися, негайно вирушайте в найближчий офіційний сервісний центр з обслуговування «яблучної» техніки. Продукція Apple вкрай чутливо і з великими труднощами піддається ремонту.

Процес лагодження iPhone досить копіткий і складний, тому так важливо, щоб його виконували першокласні фахівці. За деякими оцінками ремонтопридатність iPhone 4s отримала всього 5 балів за десятибальною шкалою. Саме з цієї причини не варто намагатися виправити неполадки своїми руками, не маючи для цього необхідних навичок і знань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector