Як оновити Андроїд

Для того щоб провести в принципі нескладну процедуру і зрозуміти, як оновити Андроїд на своєму планшеті, вам для початку потрібно розуміти, що конкретно ви повинні зробити. Але для цього потрібно взяти до уваги кілька простих речей.

Як оновити Android на планшеті

Планшет на Android періодично необхідно оновлювати

Важливі відомості для поновлення Андроїда

Планшет (планшетний комп’ютер) — це зібране виробником пристрій для виконання певних функцій (девайс).

Працює цей девайс завдяки вбудованій в нього програмою (без неї працювати не буде). Називається ця програма Android (по-російськи: Андроїд). Час від часу для Android виходить нове оновлення (версія), як і для будь-якої іншої програми.

Тобто Android — це якраз і є та програма, завдяки якій працює планшетний комп’ютер. Це дуже популярна програма. А кажучи про використання Android в телефоні, потрібно сказати, що в 2014 році 86% всіх проданих смартфонів були на базі цієї програми.

Існує можливість оновити Андроїд як через звичайний комп’ютер, так і з самого планшета. Але в будь-якому випадку — через інтернет.

Мільйони програмістів всього світу, працюючи на світові корпорації, щодня вдосконалюють програмне забезпечення, виправляючи різні програмні помилки, створюючи нові можливості і зручні властивості, удосконалюючи захисні механізми безпеки, вводячи в експлуатацію нові програми, ігри і т. Д. Кожне нове оновлення програми Android, створюване фірмою Гугл (Google), як раз і враховує в собі ці нові напрацювання.

Ну а власникам планшета, як і користувачам інших девайсів, потрібен час від часу проводити оновлення свого обладнання для коректної роботи в постійно вдосконалюється обстановці світу цифрових технологій.

ЦІКАВО! Як критики часто обговорюється можливість програми Android для передачі через інтернет ідентифікаційних відомостей на сервер компанії Гугл (в тому числі про фактичне пересуванні об’єкта в реальності).

Компанія Google і компанія-виробник планшета

компанія Google

Для того щоб впровадити нову версію програми Android від компанії Гугл (Google) на ваш пристрій, виробник вашого планшета повинен адаптувати це оновлення саме до лінійки вашого планшета. Цей процес іноді займає чимало часу. Але буває, що ще гірше, такі планшети вже зняті з виробництва або визнані виробником не вартими подальшої розробки. Тоді, відповідно, і оновити свій планшетний комп’ютер з сайту виробника ви вже не зможете.
ЦІКАВО! За інформацією з інтернету в 2011 році у володарів програми Андроїд в телефоні (смартфоні) було вкрадено за допомогою відправки СМС без відома власників близько 1 млн доларів США.

Оновлення через комп’ютер

Самі брендові виробники планшетів (Samsung, LG, HTC, Sony та інші) випускають окреме спеціальне програмне забезпечення для роботи девайсів через звичайний комп’ютер. Якщо ви через кабель підключіть до звичайного комп’ютера планшет і запустіть це програмне забезпечення, то відбудеться автоматичний перегляд свого пристрою (планшета). Цей аналіз полягає в перевірці встановленої на планшетний комп’ютер версії Android, зіставленні її з доступним новим оновленням. І якщо таке є, вам буде запропоновано встановити нову версію. При цьому на екрані з’явиться спеціальне віконце з кнопкою «Оновити». Після її натискання потрібно уважно ознайомитися з наведеними в подальшому попередженнями і перед виконанням наступного кроку натиснути галочку «Я ознайомився» і «Почати оновлення».

Практично завжди планшет знаходиться в підключеному стані до інтернету через Wi-Fi (Вай-фай). Сама програма Android налаштована таким чином, що через мережу вона завжди реагує на нове доступне оновлення. Тоді у вас на екрані з’являється повідомлення про це з пропозицією прийняти його або відхилити. Ви здійснюєте при цьому свій вибір за допомогою натискання відповідних елементів.

Якщо ж вам захотілося провести раніше відхилений оновлення і встановити нову версію на ваш планшетний комп’ютер, то потрібно перейти в розділ «Про планшетному ПК», пункт «Оновити ПЗ».

Оновлення прошивки Android з планшета

Оновлення з планшета

Якщо ж автоматичне оновлення не сталося, виконайте його вручну наступним чином. Зайшовши в налаштування, знайдіть пункт «Про планшетному ПК», перейдіть на вкладку «Системне оновлення». При наявності нової версії Android запропонує її встановити. А після установки може відбутися перезавантаження.

Оновлення системи Android завершено

Повідомлення про завершення поновлення

ВАЖЛИВО. Щоб уникнути відключення і скидання виконання переходу на нову версію тримайте ваш планшетний комп’ютер в змозі підключення зарядки акумулятора.

Оновлення за допомогою Android Market

У разі якщо ніяк не вдається знайти оновлення для вашого планшета вищевказаними способами, можна спробувати скористатися онлайн-каталогом безлічі корисних утиліт під назвою Андроїд Маркет. Як правило, цей ресурс вже вбудований як в телефоні, так і в планшеті. З його допомогою не складе труднощів знайти потрібну версію під ваш планшетний комп’ютер відповідно до його моделлю.

ризики перепрошивки

По ряду причин поза компанії Гугл (Google) сторонніми розробниками-ентузіастами створюються «альтернативні» або «кастомниє» програми, призначені для установки на різні пристрої. Це можливо завдяки відкритому коду Андроїда. У цих випадках часто вживають поняття «перепрошивка».

Перепрошивкой називають установку нового (найчастіше саме альтернативного) програмного забезпечення планшета, телефону або іншого девайса замість вилученого старого. Серед таких є певна безліч дуже популярних для різних моделей пристроїв. Це CyanogenMod, MIUI, Lewa, Oppo, AOKP тощо. Встановивши такі прошивки, ви вже точно позбудетеся від нагляду Гугл і, крім того, самі будете керувати своїм планшетом, а не він буде керувати вами.


ВАЖЛИВО. Перед тим як приступити до перепрошивки, рекомендується за допомогою програми ROM Manager (РОМ Менеджер) зберегти поточну версію системи, а після операції перепрошивки скинути настройки до заводських.
Однак при перепрошивки планшета існують і можливі ризики.

установка прошивки

Сам процес установки «кастомних» програм детально описується в інструкції, що додається на тих же сайтах, де ви її знайшли. Але не завжди все прописується досить чітко і при власній недосвідченість можливо перетворення планшета в дорогий серцю, але даремний шматок металу.

розрядка

Процес розрядки акумуляторної батареї при роботі з перепрошивкой може відбуватися помітно «веселіше», чим при роботі з офіційним андроїдом.

Швидка розрядка планшета

Планшет після перепрошивки швидше розряджається

Невідповідність прошивки можливостям апарату

Перепрошівочний Андроїд може не повністю підтримувати можливості окремих блоків вашого планшета. Можливо, наприклад, уповільнення роботи GPS або погіршення якості фотознімків, виникнення будь-якого роду помилок або відмов, зависань.

Гарантія

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector