Що робити, якщо не переміщуються ярлики на робочому столі Windows

Проблему з ярликами можна віднести до категорії найтиповіших. Вона добре відома тим, чий комп’ютер заражався вірусами або виходив з ладу по програмним причин. Якщо не переміщаються ярлики на робочому столі, не варто звинувачувати в усьому апаратну начинку комп’ютера. Швидше за все, проблема має програмний характер. Вам буде корисно дізнатися, як боротися з такою несправністю.

Проблема з ярликами

Неполадки в роботі з ярликами — не рідкість.

Що могло стати причиною?

Причина: Віруси

У вас встановлений антивірус? Якщо його немає, і такий нюанс дав про себе знати, його необхідно встановити. Якщо значки на Робочому столі не переміщаються досить тривалий проміжок часу, можливо, невелике вірусне ПО вбудувати свій код в оточення користувача. Навіть якщо ви використовуєте найнадійніший і досконалий антивірус, такий варіант відкидати не можна.

зараження вірусом

Причина: Налаштування робочого столу

Спробуйте перевірити, чи налаштована вирівнювання значків по сітці. Це можна зробити в контекстному меню початкового екрана. Зайшовши в меню «Вид», ви дуже швидко зрозумієте, чому не можна переміщати ярлики на робочому столі. Звичайно, якщо проблема дійсно в цьому. Спробуйте «погратися» з різними настройками. Перш за все, приберіть галочки з пунктів меню «Упорядкувати значки автоматично» і «Вирівняти значки по сітці». Якщо вони дійсно є, перемістити ярлик ви зможете без проблем.

автоматичні параметри

Причина: Нестабільність ОС

Чому значки на робочому столі не переміщаються з самого початку користування Windows? Якщо ви давно не оновлювали свою операційну систему або встановили ранній реліз, завантажте останні офіційні оновлення. У ранніх версіях Windows можливі помилки і гірше. І якщо конкретна проблема не проявилася на обладнанні вашого сусіда, немає ніякої гарантії, що вона не проявиться у вас. Встановивши найсвіжіші апдейти, можливо, ви зі сміхом будете згадувати, чому ярлики на робочому столі не перетягуються. Так, Windows теж буває нестабільною.

радикальні заходи

Жоден спосіб не допоміг? Що ж, не біда. Є один спосіб вирішити проблему раз і назавжди. Не можу переміщати ярлики, на Робочому столі бардак, — а значить, є неполадки. Що робити?

  1. Знайдіть в меню «Пуск» рядок пошуку.
  2. Впишіть в неї команду «regedit». Це викличе редактор системного реєстру. запуск реєстру
  3. Тепер послідовно відкривайте папки так, як показано нижче:

HKEY_CURRENT_USER, Software, Microsoft, Windows, CurrentVersion, Policies, Explorer

  1. Тепер викличте контекстне меню папки. Це можна зробити правим клацанням миші.
  2. Створіть параметр DWORD (32 б.). створення параметра
  3. Дайте йому ім’я «NoSaveSettings».
  4. Після цього в значенні параметра перенесіть або запишіть «1». Це можна зробити в контекстному меню.

Цей спосіб хороший, коли не хочеться довго шукати причину неприємності. Але працювати з системним реєстром слід з обережністю. Пам’ятайте, що неакуратно робота може серйозно зашкодити роботі системи!

І на останок

Навряд чи варто нести комп’ютер до майстра лише тому, що значки або ярлики не переміщаються. Сучасний користувач просто зобов’язаний спробувати сам вирішити проблему. Швидше за все, ви вже розібралися, чому не можна переміщати ярлики програм і папок на робочому столі.

І тільки якщо до сих пір не перетягуються ярлики на робочому столі, спробуйте звернутися до грамотного фахівця. Ви працюєте в офісі? Напевно допоможе програміст або системний адміністратор. Якщо ж ви знаходитесь вдома — не соромтеся скористатися комп’ютерної допомогою. Зараз її послуги оцінюються досить недорого. І звичайно, залиште відгук про свою проблему в коментарях — напевно знайдуться люди з проблемою, аналогічною вашої.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector