Як виправити помилку при синтаксичному аналізі пакета Android

В даний час Android — найпопулярніша операційна система для смартфонів. Завдяки відкритому вихідному коду, вона охоплює величезну кількість додатків, так як розробники можуть вільно створювати всілякий софт. Це є великою перевагою системи, однак і там користувач може зустріти помилки і неполадки. «Помилка при синтаксичному аналізі пакета Android» — таке повідомлення можна зустріти при використанні пристрою на базі цієї ОС. Найчастіше помилка з’являється, коли користувач намагається встановити який-небудь додаток на телефон. Чи означає вона те, що система не може встановити додаток через неправильне синтаксичного аналізу. Для середньостатистичного користувача дана помилка є незрозумілою, а спроби виправити її шляхом зниження системних вимог результатів не дають. Тому ми розповімо, чому виникає помилка при синтаксичному аналізі пакета і як її виправити.

Як виправити помилку при синтаксичному аналізі пакета Android

Методи виправлення помилки при синтаксичному аналізі пакета Android.

Причини виникнення проблеми

Перед тим, як шукати рішення проблеми, з’ясуємо, чому при синтаксичному аналізі пакета виникла неполадка. Сприяти цьому можуть багато чинників, у тому числі і необдумані дії з боку користувача. Але найчастіше причиною є некоректні налаштування системи, захисні програми і механізм установки додатків на смартфон. Найпоширенішою причиною помилки є версія Android, яка просто не підтримується на пристрої. При цьому стара версія програми могла працювати справно. Найчастіше це стосується версій до 5.1.

ПОРАДА. в Play Market відображаються тільки ті версії, які доступні вашого пристрою. Але якщо програма вже було встановлено, і помилка з’явилася при оновленні, то, можливо, не підтримується саме нова версія.

Ще однією причиною може послужити сам пристрій, так як деякий софт створюється для певних моделей смартфонів і викликає зазначену помилку на всіх інших моделях. Якщо ви встановлюєте додаток не з Play Market, перевірте в налаштуваннях дозвіл на установку з невідомих джерел (розділ «Безпека»). Захисні програми або антивіруси можуть перешкоджати завантаженню програм. У багатьох випадках їх відключення вирішить проблему.

ВАЖЛИВО. відключайте захисне ПЗ тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в джерелі.

Зберігаючи викачані файли на карту пам’яті, ви також можете зіткнутися з помилкою. В цьому випадку вам допоможуть файлові менеджери, за допомогою яких можна перенести програму на внутрішню пам’ять і спробувати запустити звідти.

Ну і наостанок переконайтеся, що завантажувані apk-файли повні і не пошкоджені. Розібравшись з причинами, переходимо до вирішення проблеми.

усунення неполадки

Прибрати помилку при синтаксичному аналізі пакета можна декількома способами.

1. Перевіряємо manifest-файл

Даний спосіб актуальний для тих, хто використовує спеціальні програми для зміни manifest-файлів. Якщо в AndroidManifest.xml були внесені будь-які зміни, то має сенс відновити файл «за замовчуванням». Ваше завдання — переконатися, що apk-файл має своє початкова назва. Якщо ж ні — перейменовуємо його і дивимося, чи збереглася помилка. Відзначимо, що іноді проблема полягає в самому коді програми. Розпізнати цю проблему складно, а ще складніше позбутися від неї. Спробуйте встановити потрібний софт з іншого пристрою.

AndroidManifest.xml

2. Дозволяємо установку з невідомих джерел

Система безпеки Android за замовчуванням забороняє встановлювати софт з неперевірених джерел, щоб уникнути проблем з ПЗ, допускаючи лише Play Market. Але, якщо ж ви впевнені в безпеці ресурсу, ця заборона можна обійти. Для цього, як говорилося раніше, заходимо в «Налаштування» — «Безпека» і розблокуємо «Невідомі джерела». Повертаємося до файлу і перевіряємо, чи з’являється помилка.

Дозволяємо установку з невідомих джерел

3. Відключаємо антивірус

Найчастіше антивірусні програми блокують установку підозрілих, на їх погляд, програм і додатків. В цьому випадку усунути помилку можна шляхом тимчасового відключення антивіруса.

4. Налаштовуємо налагодження по USB

Ця функція смартфона ніяк не пов’язана з безпосередньою установкою файлів apk, але багато хто стверджує, що даний спосіб може допомогти. Робимо наступне:

  • Відкриваємо «Налаштування»;
  • Знаходимо пункт «Номер збірки» і натискаємо на нього до тих пір, поки система не скаже вам, що ви розробник;
  • У розділі «Налаштування» з’явиться новий пункт — «Меню для розробника», заходимо туди;
  • Активуємо налагодження по USB.

Активуємо налагодження по USB

ПОРАДА. окремі марки і моделі смартфонів можуть мати інший шлях включення функції.

5. Перевіряємо APK-файли

Нерідко помилка вискакує, коли є проблеми з інсталяційний файл — він може бути пошкоджений або завантажений частково. Порівняйте розміри завантаженого файлу з передбачуваними. Звичайна перевстановлення додатка вирішить проблему.

6. Невідповідність прошивки і додатки

Далеко не всі програми можуть підтримувати застарілі версії Android. Розробники завжди вказують в системних вимогах необхідну версію прошивки. Якщо ваша версія не відповідає заявленій — ви нічого з цим не поробите.

Перевірка версії Android

У підсумку ми бачимо, що помилка не є страшною і розв’язувана в деяких випадках. Якщо ж ні — на роботу пристрою це ніяк не вплине. Звичайно, хочеться, щоб улюблені програми та ігри встановлювалися і працювали справно. Якщо ви знайшли ще який-небудь діючий спосіб вирішення проблеми — діліться їм в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector