Як виправити вхід з тимчасовим профілем в Windows

Дорогі друзі, сьогодні нашому обговоренню підлягає виправлення входу з тимчасового профілю в операційній системі Windows. Ми не будемо розповідати про те, як здійснюється цей вхід: справа в тому, що ця операція може відбутися довільно внаслідок будь-яких системних помилок. Але чому такий режим не підходить для роботи? Або все-таки з цим можна жити? Давайте розберемо ці питання.

Як виправити вхід з тимчасовим профілем в Windows

Отже, обговорюваний профіль абсолютно непридатний для нормальної роботи за комп’ютером. Це пов’язано з тим, що після кожного вимикання пристрою стираються всі дані, які були внесені в пам’ять. Наприклад, якщо ви запустили ПК з тимчасовим профілем, а потім вирішили попрацювати і надрукувати дипломну роботу в програмі Microsoft Word, потім зберегли його на робочому столі, то при перезавантаженні системи ви виявите, що ніякої дипломної на вашому робочому столі немає. Тимчасовий профіль видаляє всі дані після виходу з системи: що було на комп’ютері після включення, то і залишиться там навіть після запису десятків фільмів в будь-яку директорію. Однак це правило не відноситься до змін в корені системи.

Тепер зрозуміло, чому від цього профілю потрібно позбутися. Для цього ми з вами розглянемо різні способи для усунення цієї неполадки. Можете почати пробувати з самого першого, поступово переходячи до подальших, якщо попередній не допомагає вам.

Як прибрати тимчасовий профіль в Windows 7 або 10

перший спосіб

Отже, під час завантаження комп’ютера в правому нижньому кутку з’явилося повідомлення, що виконаний вхід з тимчасовим профілем. Як це виправити? Вище було відзначено, що зміни не видаляються при внесенні правок до реєстру. Цим ми і скористаємося для усунення проблеми. приступимо:

 1. Запустіть адміністраторську обліковий запис, не сповіщає вас про використання тимчасового профілю.
 2. Перейдіть за адресою C: \ Users \ Master, де Master є ім’ям користувача профілю, в якому виникає помилка. Замість Users також може виступати «Користувачі», а буква C може бути інший, так як це буква системного диска.
 3. Копіюємо всі дані, які є в запущеній папці в будь-яку папку адміністраторській облікового запису. Якщо ж даних дуже багато (процес копіювання займає більше двох годин), то можете просто змінити ім’я папки Master.
 4. Натисніть Win і букву R. У занедбаному вікні «Виконати» напишіть regedit і клацніть на кнопці ОК.Відкриваємо редактор реєстру в Windows 10
 5. У відкритому редакторі реєстру зліва виберіть пункт HKEY_LOCAL_MACHINE, потім папку SOFTWARE, Microsoft, WindowsNT, CurrentVersion і, нарешті, ProfileList.
 6. Тут вам потрібно буде знову зліва подивитися папки, які в кінці мають розширення .bak. Наприклад, якщо в директорії ProfileList є папка S-1-5-21-2006497466-3171857984-2303527504-1003.bak, то цю папку потрібно видалити повністю. Цифри взяті довільно: у вас можуть бути інші, потрібно акцентувати увагу на розширенні. Папка з розширення bak
 7. Закриваємо вікно редактора реєстру. Тепер можна перезавантажити комп’ютер і ввійти від імені профілю, в якому виникала помилка входу з тимчасовим профілем Windows 7 або 10.
 8. Якщо все пройде правильно, то система заново створить папку для зберігання файлів. Туди ви можете перенести раніше збережені папки на третьому пункті вище. Готово!

другий спосіб

Що ж робити, якщо не можна зайти в учетку адміністратора? Тоді можна скористатися функцією прихованої облікового запису адміністратора. Але перш ніж ви почнете це робити, вкрай рекомендується зберегти всі дані, як в третьому пункті попереднього способу. Потім вже можна приступити до наступного:

 1. Запускаємо командний рядок від імені адміністратора.
 2. Пишемо netuser адміністратор / active: yes і натискаємо по клавіші Enter.
 3. Тепер при перезавантаженні системи ви зможете вибрати потрібну обліковий запис (адміновскую).
 4. Повторіть четвертий і п’ятий пункти аналогічно.
 5. Знову знаходимо папку з розширенням .bak, однак на цей раз ми поки не будемо її видаляти. Натисніть на неї лівою кнопкою миші один раз. Справа з’явиться список файлів, вам потрібно буде знайти ProfileImagePath і подивитися його параметри. Подальші дії будуть залежати від того, що там буде. Розглянемо ці випадки далі.
 6. Перший випадок, коли в значенні файлу написано C: \ Users \ Master. Це як раз ім’я користувача, де у нас є проблема. Тоді вам потрібно буде в лівому блоці знайти папку з тими ж цифрами (наприклад, як було показано вище: S-1-5-21-2006497466-3171857984-2303527504-1003.bak), але без розширення .bak! Тобто це буде папка S-1-5-21-2006497466-3171857984-2303527504-1003, яку ми благополучно видаляємо. Перезавантажте комп’ютер і спробуйте виконати вхід в проблемну учетку. За ідеєю система повинна сама відновити видалені файли. Якщо це не відбулося, то не страшно, адже ми до цього на всякий випадок зробили їх копію.
 7. Другий випадок, коли в значенні файлу написано C: \ Users \ Poleno. Тобто ім’я користувача не збігається з тим, де ви ввійшли з тимчасовим профілем Windows. Тоді ми натискаємо по файлу ProfileImagePath два рази ЛКМ і міняємо значення на C: \ Users \ Master. Ще раз нагадуємо, що замість Master ви використовуєте ім’я свого профілю. Тиснемо ОК. Тепер видаляємо папку аналогічно тому, як ми це робили в попередньому пункті: той же файл, але без .bak на кінці. Перейменування папки з bakПісля цього змініть ім’я нашої папки, видаливши .bak в кінці. Тобто S-1-5-21-2006497466-3171857984-2303527504-1003.bak перетворюється просто в S-1-5-21-2006497466-3171857984-2303527504-1003. Тепер можна перезавантажити комп’ютер або ноутбук і увійти під проблемної обліковим записом. Ви змогли виправити і прибрати тимчасовий профіль.

висновок

Шановні читачі, тепер ви знаєте, що робити, коли в Windows виконаний вхід з тимчасовим профілем. Звичайно, виправити проблему не дуже легко, але воно того варте. Це краще, ніж зносити і заново ставити операційну систему, завчасно копіюючи всі дані та інформацію з комп’ютера на носій (наприклад, жорсткий диск). Не забуваємо ділитися своєю думкою, враженням і досвідом в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector