Як в Скайпі подивитися і очистити історію повідомлень, де зберігається історія листування

Спілкування в Інтернеті

Skype — безкоштовний сервіс, який надає можливість вести спілкування з друзями і родичами через інтернет. Головними функціями програми є текстова листування і дзвінки. Історія повідомлень і дзвінків користувачів зберігається на сервері і в комп’ютері користувача. Давайте розглянемо питання, де знайти історію в Skype і як її видалити.

Де в Скайпі зберігається історія повідомлень і як її подивитися

Як правило, термін зберігання листування в Скайпі залежить від налаштування програми користувачем. Після відправки та отримання текстового повідомлення його можна знайти на сервері протягом місяця. Далі повідомлення можна прочитати в спеціальних папках того пристрою, через яке проходив вхід в обліковий запис. Таким чином, повідомлення необхідно шукати на жорсткому диску Вашого комп’ютера. У тому випадку, якщо в додатку Скайп потрібні текстові повідомлення не змогли відбитися, знайти їх можна за допомогою спеціальної програми на вашому пристрої.

Зручним для цього є додаток SkypeLogView, яке характеризується простотою управління і перегляду потрібної інформації. Перед запуском програми необхідно встановити адресу папки з повідомленнями на комп’ютері. Для виконання даної процедури натисніть комбінацію з клавіш Win + R. У вікні на екрані пристрою Виконати в порожній рядку напишіть% APPDATA% і натисніть ОК. Перед Вами відкриється вікно провідника, в якому зберігається вся установча інформація програми Skype. Перейдіть до того назвою аккаунта, історію повідомлень якого Ви хочете почитати. Виділіть курсором адресу і скопіюйте. Далі запустіть програму SkypeLogView і знайдіть в меню розділ Файл. Перед користувачем відкриється список, в якому буде Папка з журналами. Натисніть курсором по розділу і в відкритому вікні вставте посилання на адресу облікового запису. Біля напису Завантажувати записи тільки за вказаний період не повинно бути галочки, якщо вона стоїть, то її необхідно прибрати. Потім перед користувачем відкриється журнал з аудіо і відео викликами, а також з текстовими повідомленнями. Тут Ви знайдете інформацію про дату, час дзвінків і повідомлень і логін співрозмовника. Щоб прочитати текст повідомлення необхідно клікнути по ньому кнопкою миші.

Скайп на екрані

Таким чином, знайти текстову переписку в Скайпі можна на самому сервері протягом місяця або за допомогою сторонніх програм на своєму комп’ютері.

Де Skype зберігає історію дзвінків

Щоб переглянути логи розмов знадобиться запустити програму і провести такі дії:

 1. Знайдіть в меню розділ Останні або Контакти.
 2. Потім відзначте ім’я співрозмовника, історію розмов з яким Ви хочете знайти.
 3. У вікні Ви зможете побачити всі дзвінки, які сортуються по датам.

Якщо в даному розділі Ви не змогли знайти записи потрібного розмови, Вам слід вибрати вкладку Показати більш ранні дзвінки.

Побачити історію розмов можна, відкривши диск С на комп’ютері. В папці Documents і Settings відкрийте ім’я користувача і в Application Data виберіть Skype. Потім натисніть на ваш логін в додатку. Після проведених дій користувач зможе побачити всю хронологію розмов зі співрозмовником. Дана інформація зберігається в файлі main.d.b. З цим документом можна проводити різні дії. Ви можете копіювати і переносити файл на інший пристрій коли плануєте видалити програмне забезпечення на комп’ютері.

Історія повідомлень в Скайпі

Як очистити історію дзвінків і листування в Скайпі

Очистити логи дзвінків можна двома способами: видалення всієї історії дзвінків і повідомлень, і очищення записів активності користувача з конкретним співрозмовником за допомогою додаткової програми.

Якщо користувач хоче видалити всю історію дзвінків і повідомлень, то знадобиться провести таку процедуру:

 1. Зайдіть в верхній розділ меню програми і виберіть Безпека.
 2. Знайдіть пункт Зберігати історію.
 3. Курсором миші натисніть Очистити історію, а потім Видалити.

У налаштуваннях програми можна встановити автоматичне видалення логів повідомлень і дзвінків. Для цього в тому ж розділі потрібно вибрати функцію автоматичного видалення і визначити період часу за який буде зникати вся активність користувача.

Дівчина за ноутбуком

Для того, щоб видалити історію листування і дзвінків з одним співрозмовником, потрібно завантажити і встановити додатковий додаток на пристрій. Наприклад, Skype Cleaner, Skype chat helper, SkypeLogView. Давайте розглянемо, як за допомогою Skype chat helper очистити історію в Skype. Щоб скористатися функціями додатка знадобиться виконати такі дії:

 1. Скачайте і встановіть програму на комп’ютер або ноутбук. Потім запам’ятайте або скопіюйте ім’я користувача, з яким потрібно видалити історію листування і дзвінків.
 2. Закрийте програму і запустіть Skype Clean, натиснувши на ярлик на робочому столі вашого пристрою.
 3. У рядку Contact введіть ім’я потрібного користувача.
 4. Натисніть на кнопку Remove chat history.
 5. Тепер перевірте історію в Skype.

Програма Skype Cleaner має більше функцій ніж попередній додаток. За допомогою цієї утиліти можна видалити відразу всю історію в Skype, видалити окремі повідомлення і дзвінки, копіювати текст повідомлень і редагувати в Блокноті, шукати повідомлення за ключовими словами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector