Завантажити додаток IDroo для Skype безкоштовно російською мовою

IDroo для Скайпу

Скайп — програма безкоштовного спілкування людей в мережі інтернет. За допомогою програми можна відправляти смс повідомлення, мультимедійні файли та телефонувати друзям. Програма дозволяє вирішити багато побутових і комерційних питань. Використавши конференцію в Скайп, користувач зможе підготуватися до іспиту або навчити працівників компанії віддалено. Недоліком програми Скайп є відсутність вбудованих інструментів якісного представлення навчального матеріалу і важливої ​​інформації для всіх учасників бесіди. Існує функція демонстрації екрану, за допомогою якої можна показати текстовий документ або використовувати графічний редактор. При цьому учасники конференції можуть тільки спостерігати за діями, які відбуваються на екрані пристрою. Щоб користувачі програми взаємодіяли між собою під час конференції, необхідно скористатися утилітою IDroo. Давайте розглянемо де взяти утиліту і як правильно користуватися її функціями.

Що таке додаток IDroo і де його можна скачати

IDroo для Скайп — безкоштовне додавання програми, яке дозволяє перетворити екран пристрою в своєрідну шкільну дошку. За допомогою плагіна можна написати текст, накреслити таблицю і щось намалювати. При цьому виконані дії буде видно всім учасникам конференції.

Малюнок IDroo для Скайпу

Особливостями утиліти є:

  • Безкоштовність програми при некомерційному використанні.
  • Можливість робити малюнки і таблиці, а також використовувати заготовки у вигляді прямих, кіл і квадратів.
  • Утиліта адаптована під більшість планшетів. Для малювання можна використовувати мишку і віртуальний олівець.
  • Редагування тексту і малюнка усіма учасниками бесіди.
  • Збереження кінцевого результату роботи в окремій папці.
  • Мінімальні вимоги до пристрою для використання функцій утиліти.
  • Простота інтерфейсу і управління.

Плагін IDroo необхідний для таких користувачів програми Скайп:

  • Репетиторів і консультантам. Для проведення додаткових уроків та консультацій з математики, хімії та фізики. Можна скористатися розділом формул на панелі інструментів.
  • Керівникам компанії для проведення презентацій та обговорення економічних питань компанії.
  • Вчителям для пояснення складного матеріалу учням. Спільне обговорення питань, що виникли.

бізнес конференція

Завантажити плагін IDroo можна з офіційного сайту або з будь-якого ресурсу з інтернету. При скачуванні утиліти IDroo будьте гранично уважні, щоб не підхопити вірус на пристрій, користуйтеся перевіреними сайтами. Програму IDroo повинні завантажити та встановити на пристрій всі учасники конференції в Скайп. При першому запуску утиліти Скайп може запросити дозвіл на використання. Відповідно підтвердіть згоду натиснувши кнопку Дати доступ. Щоб додати користувачів натисніть + (символ «Плюс») навпроти никнейма користувача або кнопкою Додати.

Як користуватися IDroo для Скайпу

Для користування доповненням IDroo для Скайпу не потрібні спеціальні навички. Спеціальна утиліта надає панель інструментів для малювання: малювання від руки кола, прямих, лінія Безьє, Текст, Таблиця і Формули. Щоб скористатися потрібною функцією натисніть курсором мишки на відповідний розділ. Завантажуйте і демонструйте картинки з пам’яті комп’ютера або іншого пристрою. Працюйте на кількох дошках з різними користувачами одночасно. Після завершення роботи збережіть роботу в папці за допомогою кнопки Зберегти. Редагуйте формули за допомогою редактора.

Скачайте додаток IDroo для Скайпу і полегшите роботу під час групового спілкування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector