Як прошити або перепрошити електронну книгу Wexler BOOK T7008

Компанія Wexler випустила бюджетну електронну книгу, яка називається BOOK T7008. На жаль, низька ціна досить сильно позначилася і на якості, що стало причиною виникнення постійних проблем з цим пристроєм. Деякі користувачі скаржаться як на несправності механічного характеру, так і системного. Всі «лаги», «гальма» і зависання можна виправити, перевстановити операційну систему електронної книги. У цій статті розберемося, як прошити або перепрошити електронну книгу Wexler BOOK T7008. Давайте ж почнемо. Поїхали!

Як перепрошити e-book

Що потрібно для прошивки цього девайса

Щоб перевстановити програмне забезпечення Wexler BOOK T7008, насамперед необхідно завантажити прошивку. Раніше можна було перейти на офіційний сайт компанії Wexler і завантажити її, але ця модель вже не підтримується виробником, тому варто пошукати прошивку на сайті 4pda або іншому. Також вам знадобиться спеціальна утиліта для оновлення наявного програмного забезпечення, яка називається LiveSuit.

Тепер перейдемо безпосередньо до самої процедури перепрошивки. Для початку переконайтеся в тому, що пристрій повністю заряджена. Якщо немає, то поставте його на зарядку. Потім скопіюйте всі файли з електронної книги на комп’ютер або флешку, так як вони будуть видалені в процесі установки нової прошивки. Далі, витягніть вміст із завантажених архівів в зручне місце на диску (програму для установки LiveSuit краще помістити на системний диск C — так її робота буде більш коректної).

Запустіть інсталятор LiveSuit. У вікні виберіть мову, натиснувши кнопку «English». Якщо Windows буде запитувати підтвердження на установку драйверів, дозвольте це дія.

Вимкніть електронну книгу і запустіть утиліту для оновлення ПЗ. На екрані з’явиться вікно з попереджувальним повідомленням. Клацніть по кнопці «No». Перебуваючи в головному вікні утиліти, натисніть «Select Img» і вкажіть шлях до файлу з прошивкою (він повинен мати розширення «.img»). Натисніть «Відкрити».

Файл з прошивкою має розширення .img

Весь цей час пристрій не планується використовувати. Затисніть кнопку зменшення гучності на п’ять секунд. Тримаючи її натиснутою, підключіть Wexler BOOK T7008 до комп’ютера через USB-кабель. Продовжуючи тримати кнопку «-», натисніть кнопку живлення шість разів (в деяких випадках може знадобиться більше), з двосекундних проміжками. Натискати «Харчування» необхідно до тих пір, поки електронна книжка не буде виявлена ​​програмою-монтажником і не почнеться процес установки операційної системи.

У разі, якщо ви робите це вперше, потрібно дочекатися завершення установки драйверів, розірвати з’єднання з ПК, а потім повторити останній етап. Підключіть Wexler BOOK T7008 до комп’ютера, ви побачите вікно з повідомленням про те, що можна починати оновлення. Щоб перепрошити пристрій, клікніть по кнопці «Так». У наступному вікні також натисніть «Так».

Після цього буде запущена процедура прошивки. Відстежувати її стан можна за шкалою з відсотками. Варто відзначити, що відбувається це досить швидко.

Відстеження стану процесу за шкалою

Як тільки операція буде завершена, пристрій запуститься. Перший раз доведеться почекати якийсь час, в подальшому Wexler BOOK T7008 буде включатися зі звичайною швидкістю. Потім слід перезавантажити пристрій вручну, затиснувши кнопку харчування. Усе! Електронна книга перепрошита і готова до використання!

Ось таким чином можна самостійно прошити електронну книгу Wexler BOOK T7008. Як бачите, робиться це дуже просто і швидко. Ця операція допоможе вам позбавитися від більшості системних проблем і помилок.

Пишіть в коментарях, чи була корисною для вас ця стаття, і розповідайте іншим користувачам про свій досвід прошивки подібних пристроїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector