Як подивитися сподобалися записи, фото і публікації в ВК

Соціальна мережа «Вконтакте» — одна з найбільш популярних в Росії. Щодоби її відвідують понад 80 мільйонів чоловік, що насолоджуються спілкуванням, переглядом новин, аудіо та відео контентом. У процесі перегляду стрічки ми часто лайкать той чи інший сподобався нам матеріал, і тут же забуваємо про це. Але функціонал VK буквально «пам’ятає все», надаючи зручну можливість переглянути перелік вподобаних нам колись матеріалів. Нижче ми розберемо, яким чином можна подивитися сподобалися записи людей і співтовариств, фотографії та публікації в соцмережі ВК, і які інструменти нам в цьому допоможуть.

Історія функції відображення контенту зі своїми лайками в ВК

Для багатьох користувачів популярної соціальної мережі не є секретом, що Вконтакте пам’ятає матеріали, які ми лайкали раніше. Це стосується новин, фотознімків, кліпів, постів з аудіо, що дозволяють поставити поруч з ними (або під ними) свій лайк. Функція «пам’яті» була введена ще Павлом Дуров, дозволяючи користувачеві легко знайти потрібний колись матеріал.

При цьому місцезнаходження таких матеріалів в функціоналі VK постійно змінювалося. Раніше ми могли знайти вподобаний нам контент у вкладці «Новини». Потім близько року тому вони були перенесені в розділ «Закладки», де відображався весь вподобаний нам матеріал, розбитий по категоріях. Потім 16 жовтня 2018 року адміністрація ВК знову вирішила поміняти місцезнаходження вподобаних нам матеріалів, і тепер вони знову доступні в розділі новин.

Повідомлення адміністрації ВК

Повідомлення адміністрації ВК про перенесення вподобаних постів назад в «Новости»

Судячи з наявних даних, це далеко не остаточне рішення наболілого питання. Які чергові видозміни нас чекають в найближчому майбутньому — невідомо.

Також раніше ми розібрали, як подивитися закритий профіль в ВК.

Як побачити вподобані фото і публікації в ВКонтакте

Таким чином, нині переглянути матеріали ВК з власними лайками можна за допомогою звичного для нас розділу «Новини».

Для цього виконайте наступне:

 1. Перейдіть на вашу сторінку в Vk.com;
 2. Виберіть розділ «Новини» зліва;

  розділ

  Виберіть розділ «Новини»

 3. У списку опцій праворуч виберіть «Сподобалося»;

  опція

  Виберіть опцію «Сподобалося»

 4. При необхідності зніміть галочки з категорій фільтра (записи, коментарі, фотографії, відеозаписи, товари), розташованого трохи нижче. Залиште тільки ті категорії, пошук в яких вам необхідний;

  галочки фільтра

  При необхідності приберіть галочки з опцій фільтра

 5. Перегляньте перелік вподобаного вам раніше контенту. Перегляд може затягнутися, оскільки Вконтакте пам’ятає ваші лайки буквально протягом років.

Також раніше ми проаналізували, як дізнатися, хто заходив на вашу сторінку Вконтакте.

Як подивитися вподобаний контент в закладках

Іншою формою відображення зазначеного нами раніше контенту є розділ «Закладки». Раніше він відображався в панелі розділів зліва, а потім був прихований черговим оновленням функціоналу ВК.

Для його відкриття виконайте наступне:

 1. Перейдіть на вашу сторінку Vk.com;
 2. Натисніть на вашу аватарку вгорі праворуч, і виберіть «Налаштування».
 3. В сторінці налаштувань натисніть на «Налаштувати відображення пунктів меню»;

  Налаштувати відображення пунктів меню

  Натисніть на опцію «Налаштувати відображення пунктів меню»

 4. У переліку розділів поставте галочку поруч з пунктом «Закладки»;

  опція

  Поставте галочку поруч з опцією «Закладки»

 5. Оновлення нашу сторінку в ВК.

Тепер розділ «Закладки» буде доступний в меню розділів зліва.

розділ

Розділ «Закладок» в меню зліва

Натисніть на нього, і ви перейдете в відображення всіх матеріалів, які ви раніше перенесли в розділ «Закладки». Праворуч є безліч опцій, за допомогою яких ви зможете впорядкувати всі наявні там матеріали (люди, спільноти, статті, посилання та ін.)

Саме ж перенесення будь-якого контенту в закладки здійснюється кліком на стрілочку зверху від матеріалу (праворуч) і вибором опції «Зберегти в закладках».

Зберегти в закладках

Виберіть «Зберегти в закладках» для збереження вподобаного вам матеріалу в розділі «Закладки»

Також ви можете додати мітку до вподобаного посту натисканням на «Додати мітку». За допомогою таких відміток ви зможете легко відшукати потрібний матеріал в купі збережених вами записів і фотознімків.

Також вас може зацікавити наш матеріал про те, як сидіти оффлайн Вконтакте з комп’ютера.

Функціонал перегляду постів в мобільній версії Vk

Раніше в мобільній версії сайту ВКонтакте перегляд вподобаних нам раніше матеріалів був організований аналогічно стаціонарної версії сайту. Контент був спочатку доступний в розділі «Закладки», потім перенесений в «Новини».

Нині ж в мобільній версії сайту за адресою m.vk.com в переліку наявних розділів з’явився розділ «Сподобалося».

розділ

Розділ «Сподобалося» в мобільній версії сайту

Останній був введений недавно, і відображає перелік зазначених раніше записів, фотографій і публікацій ВК. При цьому, як і в стаціонарній версії, там можна впорядкувати всі сподобалися нам матеріали по розділах (Все, Записи, Відео, Коментарі, Товари), переглянути фотознімки і так далі.

Розбивка по категоріях

Розбивка вподобаних нам матеріалів за категоріями

Особливості мобільної версії ВК ми розглянули в нашому спеціальному матеріалі m.vk.com — мобільна версія.

висновок

Вище ми розібрали, яким чином можна подивитися вподобане раніше пости, записи, фото і публікації інших користувачів в ВК, і як змінювалося відображення цієї функції протягом останніх років. Нині такий контент доступний в розділі «Новини», де можна подивитися матеріали, відсортувавши їх за кількома основними категоріями. Також ми можемо перенести матеріали з нашими лайками в панель «Закладки», і працювати з ними вже безпосередньо, зручно розсортувавши їх по безлічі різних категорій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector