Як перенести Ватсап на карту пам’яті, якщо закінчується місце

Величезний потік інформації в WhatsApp швидко заповнює пам’ять смартфона. Внаслідок чого виникає потреба в «розвантаження» телефонного сховища. З технічних причин перемістити програму на SD-карту неможливо. Однак, існують дієві методи і програмні інструменти, що дозволяють звільнити пам’ять пристрою від файлів програми. Читайте далі, щоб дізнатися як перенести Ватсап на карту пам’яті телефону.

На перший погляд «вага» програми WhatsApp невеликий. Розмір apk-установника — 34 Mb. Після інсталяції обсяг заповнюється пам’яті пристрою становить 50 Mb. Крім того, у внутрішній пам’яті пристрою програмою створюється папка з резервними копіями текстової листування за останній тиждень. Не варто забувати про отримані мультимедійні файли. Тому багатьох користувачів цікавить, як встановити ватсап на флешку телефону. Згідно з офіційними вимогами розробників, виконати таку операцію не можна. Але за допомогою спеціальної програми можна «обдурити» додаток, вдаючи, що коренева папка як і раніше розміщена у внутрішній пам’яті смартфона.

Перемістити дані додатки можна за допомогою налаштувань системи і допоміжних програм. Для застосування першого способу знадобиться:

 1. Зайти в «Налаштування», потім в «Додатки».
 2. Виберіть Ватсап.
 3. Потім торкніться «Перемістити на SD-карту».

Зміна сховища контенту в настройках

Для того, щоб визначити, чи зберігатиметься мультимедійного контенту Ватсап на SD-карту знадобиться в налаштуваннях смартфона задати в якості сховища карту пам’яті. Виконайте такі дії:

 1. Зайдіть в «Налаштування» смартфона.
 2. Виберіть вкладку «Пам’ять».
 3. Натисніть «вважає за краще місце установки», потім «SD-карта».

Після виконаних дій Ватсап створюватиме відповідні папки і зберігати в них нові медіа файли. Раніше збережені відео, фото та картинки залишаться в локальній папці пристрою. Якщо необхідно їх перенести на SD-карту, виконайте це вручну за допомогою файлового менеджера.

Для того, щоб перемістити WhatsApp знадобиться інсталяція допоміжної програми — ES File Explorer. Безкоштовно завантажити програму на Андроїд-пристрій можна з Google Play. Після установки буде потрібно виконати такі дії:

 1. Запустіть на пристрої інстальований «Диспетчер файлів», тобто ES File Explorer.
 2. Для відкриття доступу до локальної папці (внутрішня пам’ять телефону) проведіть пальцем вліво по екрану робочого столу.
 3. З представленого списку натисніть Ватсап, удержите пальцем кілька секунд.
 4. У контекстному меню тапніте «Перемістити», виберіть шлях переміщення «SD-карта».

Як видаляти файли WhatsApp?

Для того, щоб звільнити вбудовану пам’ять телефону, необхідно видалити з WhatsApp збережені текстову переписку, відео, картинки і фотографії. Перед тим як видалити резервне сховище месенджера, спочатку потрібно їх зберегти на ПК або в «хмара». Це дозволить відновити цінну листування. Видалити файли месенджера можна за допомогою самого Ватсап. Для пристроїв на базі iOS процедура буде такою:

 1. Запустіть месенджер.
 2. Перейдіть в «Налаштування».
 3. Якщо відкрився якийсь чат, натисніть кнопку «Назад».
 4. Виберіть вкладку «Чати», потім в нижній частині екрана натисніть «Видалити всі чати».
 5. Відкриється інформаційне вікно із запитом номера телефону.
 6. Введіть номер телефону, який прив’язаний до аккаунту.
 7. Знову натисніть кнопку «Видалити все чати».
 8. Після виконаних дій перезапустіть додатки, щоб розвантажити внутрішню пам’ять пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector