Стеження в WhatsApp: які відомі способи читати чуже листування

Причин, за якими виникає необхідність в стеженні за листуванням в WhatsApp може бути безліч. Для того, щоб простежити за спілкуванням користувача в мережі потрібно установка допоміжної утиліти і володіння певними навичками. Читайте далі, щоб дізнатися про прості способи стеження за діяльністю людини в Ватсап без його відома. Представлені в статті програмні інструменти допоможуть з легкістю впорається з поставленим завданням.

За користувачами WhatsApp можна стежити

За словами творців месенджера Ватсап, текстова листування і мультимедійні файли користувачів захищені «наскрізним» шифруванням. Вся відправляється інформація не зберігається в «хмарі», а залишається на кінцевих пристроях. Виходить, що особисті дані можуть бути відомі тільки відправнику і одержувачу. Чи не буде толку від шифрування, якщо сам користувач не буде виконувати запобіжних заходів. Особисту інформацію можна зберігати на пристрої, зберігати в «хмарі», відправляти і читати в присутності сторонніх осіб.

Ілюстрація на тему Стеження в WhatsApp: які відомі способи читати чуже листування

В іншому випадку, ви не застраховані від витоку особистих даних. Завдяки розробці Роберта Хітона з’ясувалося, що можна спостерігати за відвідуваністю всіх користувачів месенджера. При цьому, не обов’язково, щоб жертва знаходилася в списку ваших контактів. Для отримання даної інформації необхідно знати тільки номер мобільного телефону. Недоробки служби безпеки месенджера дозволяють дізнатися точний час останнього візиту юзера і зафіксувати його перебування в онлайн-режимі.

Тепер за допомогою спеціального доповнення до Google Chrome можна автоматично простежити за кожною людиною. Детальний аналіз отриманих відомостей протягом декількох днів дозволить встановити коли починається ранок і закінчується день будь-якого абонента. Крім того, можна дізнатися чи спілкуються два користувача між собою. Про це можна стверджувати при багаторазовому збіг часу входу і виходу даних користувачів з мережі Ватсап.

Ілюстрація на тему Стеження в WhatsApp: які відомі способи читати чуже листування

Додатки-шпигуни для перегляду чужих WhatsApp повідомлень

За допомогою «додатків-шпигунів» можна отримати доступ до секретної інформації будь-якого абонента Ватсап, на мобільному пристрої якого встановлений «жучок». До таких додатків відноситься FlexiSPY і mSpy. Одну з програм інсталюють на смартфоні жертви, потім отримують зафіксовану діяльність в Ватсап в персональний онлайн — кабінет. Крім цього, вам стануть доступні і інші відомості про користувача: листування в sms повідомлення і по електронній пошті, кому відбувалися голосові виклики і скільки разів на добу, дані місця розташування, а також активність в інших месенджерах.

Простежити за свіжими новинами листування користувача можна в будь-який зручний час. Головне умови для перегляду інформації — наявність підключення до мережі інтернет. Щоб встановити програму на смартфоні жертви не потрібно спеціальних знань. До кожного додається інструкція по установці. Після інсталяції програми людина навіть не підозрює про стеження. До особливостей даних програм відноситься:

 • Підтримуються пристроями на базі Android і iOS.
 • Потрібна установка програми версії Premium +.
 • Є російськомовна версія програми. Крім цього, передбачений інтерфейс на багатьох мовах світу.

Ілюстрація на тему Стеження в WhatsApp: які відомі способи читати чуже листування

Стеження за повідомленнями без сканування QR-коду

Для використання «програми-шпигуна» знадобиться:

 1. Скачайте програму на пристрій з офіційного сайту розробника.
 2. Заплатіть за програму в режимі реального часу.
 3. Після цього на електронну пошту прийде повідомлення про підтвердження оплати.
 4. У програмі створіть персональний кабінет.
 5. Встановіть утиліту на телефон жертви.
 6. Протестуйте додаток.

Перед установкою «жучка» на телефоні жертви необхідно зайти в «Налаштування», потім в розділ «Безпека». Поставте галочку біля «Невідомі джерела». В налаштуваннях Google відключіть опцію «Сканування пристрою на наявність загроз безпеки». Після інсталяції програми натисніть кнопку «Прийняти», потім зареєструйтеся через свою пошту і пароль. Підтвердіть дозволи, необхідні для функціонування програми, потім натисніть «Вихід». Тепер поверніть пристрій власнику. Через свій смартфон зайдіть на свою електронну пошту, а потім перейдіть до спеціального кабінет.

Ілюстрація на тему Стеження в WhatsApp: які відомі способи читати чуже листування

Стеження в WhatsApp за допомогою web.whatsapp.com

Для такого варіанту стеження знадобиться:

 1. Доступ до персонального комп’ютера з встановленою деськтопной версією WhatsApp.
 2. Телефон абонента, за яким необхідно встановити стеження.

Дотримуйтеся наступної інструкції:

 • Запустіть на ПК веб-версію Ватсап.
 • На телефоні жертви відкрийте мобільний додаток.
 • В меню знайдете розділ «whatsapp web».
 • За допомогою активованої фотокамери телефону проскануйте графічний код на екрані монітора ПК.
 • У вас відкриється доступ до чужого листуванні в Ватсап.

Стеження в WhatsApp за допомогою кейлогерів

Кейлоггер — спеціальна програма, яка дозволяє стежити за натисканням клавіш на пристрої жертви. Таким чином, у вас під контролем перебуватиме вся набрана користувачем інформація. Завантажити додатки можна з офіційного сайту розробника. Вони є платними у використанні.

Ілюстрація на тему Стеження в WhatsApp: які відомі способи читати чуже листування

Стеження в WhatsApp за допомогою додатків Spyzie

Spyzie — спеціальна утиліта, за допомогою якої можна встановити стеження за діями на екрані пристрою. Для того, щоб скористатися функціями програми необхідно слідувати інструкції:

 1. Зайдіть на офіційний сайт програми за адресою my.spyzie.com.
 2. Зареєструйте обліковий запис.
 3. На електронну скриньку прийде повідомлення з необхідними даними для входу.
 4. Проведіть інсталяцію додатка на пристрої користувача, за яким хочете простежити.
 5. На панелі інструментів, розташовану праворуч екрану, введіть дані, які надійшли поштою.
 6. Використання функціоналу програми проводиться через панель управління.
 7. Після входу користувача в Ватсап, ви отримаєте відповідне повідомлення. Всі записи програми будуть відправлятися на пристрій в режимі реального часу.

Якщо дана стаття стала корисною, поділіться посиланням з одним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector