Як налаштувати фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4

Якщо ви придбали для себе новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4, то вас цікавить, яким чином налаштувати його. У цій статті ми постараємося докладно про це розповісти. Ви дізнаєтеся, як змінювати параметри за замовчуванням, які встановлені виробником і не завжди підходять нам.

Налаштування яскравості на браслеті Xiaomi Mi Band 4

Фітнес-браслет четвертого покоління від Xiaomi має приємний для тіла ремінець і зручну, компактну капсулу. Екран досить широкий і повністю є сенсорним, на відміну від трекерів інших виробників.

Xiaomi Mi Band 4
Розумний браслет Xiaomi Mi Band 4

У нижній частині знаходиться кнопка. Вона сенсорна і позначена невеликим світлим кружком, який дає знати, що ця частина екрану призначена для натискання. Щоб гортати пункти меню, необхідно доторкнутися до екрана й провести вниз або вгору, тобто свайпать, як на мобільному телефоні.

Один з важливих параметрів фітнес трекера Xiaomi Mi Band 4 — це яскравість його екрану. Дуже часто нам доводиться звертатися до нього на вулиці під яскраво світив сонцем. Тому якщо екран пристрою буде тьмяним, ми нічого на ньому не побачимо. В Mi 4 яскравість достатня для того, щоб при денному світлі добре розглянути всі елементи на екрані навіть на витягнутій руці. Але за умовчанням яскравість встановлена ​​не до максимального рівня.

Щоб налаштувати її:

 1. Свайпом вгору або вниз по екрану знайдіть пункт головного меню «Додатково»;
  додатково
  Виберіть пункт «Додатково»
 2. У ньому також свайпом потрібно знайти рядок під назвою «Дисплей»;
  Знайдіть розділ
  Знайдіть розділ «Дисплей» в налаштуваннях
 3. Відкрийте пункт «Яскравість» і встановіть її на максимум.
  Налаштуйте яскравість браслета
  Налаштуйте яскравість браслета на максимум

Тепер натисніть кнопку внизу, щоб вийти на головний екран фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4. Чи на попередній пункт меню. Також часто користувачам доводиться шукати настройку блокування екрану. За умовчанням вона налаштована на 5 секунд, чого практично завжди не вистачає.

Читайте також: Smart Bracelet M4 інструкція російською мовою.

Установка блокування екрану фітнес-трекера Xiaomi Mi Band 4

Блокування екрану в Mi Band виконує важливу функцію — вона вимикає сенсорний дисплей по заданому часу. Тим самим економить важливий ресурс фітнес-трекера, його заряд акумулятора. Але часто декількох секунд недостатньо, щоб повноцінно користуватися браслетом. Він часто вимикається, не даючи нам вибрати той чи інший пункт меню на годиннику.

Давайте це виправимо і налаштуємо трохи більше часу перед автоматичним блокуванням:

 1. Знову доторкніться до сенсорного екрану пристрою Xiaomi, щоб знайти в меню пункт «Додатково»;
  додатково
  Виберіть пункт «Додатково»
 2. Наступним виберіть пункт «Налаштування»;
 3. В налаштуваннях необхідно відшукати автоматичне відключення дисплея і вибрати стільки секунд, скільки вам буде досить для комфортного використання браслета.
  Встановити блокування екрану
  Встановити блокування екрану браслета

Максимальний час до блокування на Xiaomi Mi Band 4 — 10 секунд. Цього має вистачити, щоб визначитися з вибором налаштувань або розділів.

Виберіть час
Виберіть час, після якого буде блокуватися екран

Ще однією важливою налаштуванням є додаткове блокування екрану. Ця функція в пристрої виконує роль замку і не дає відкриватися пунктам меню, коли ми випадково прікоснёмся до дисплея. Або при випадковому взаємодії з температурою, на яку він реагує, наприклад, з теплою водою в душі.

Для активації такого замка на фітнес-браслеті Xiaomi, знову перейдіть в розділ «Додатково», «Налаштування». І перед пунктом, який ми вибирали в попередньої інструкції, натисніть на «Блокування екрану». Поставте на чекбоксі галочку, щоб його активувати. Щоб протестувати функцію, дочекайтеся, коли екран автоматично згасне вже через 10 секунд. Після чого доторкніться до нього, як ви робили це раніше. На екрані з’явиться невелика підказка, що для його розблокування необхідно провести пальцем зверху вниз.

Рекомендуємо до прочитання: Як підключити навушники Xiaomi Redmi Airdots до телефону.

Яким чином налаштувати підключення Xiaomi Mi Band 4 до телефону

Підключення браслета Mi Band четвертої версії до телефону не може обійтися без додатка. Його можна завантажити з Play Market або App Store.

Додаток Mi Fit
Додаток Mi Fit в App Store

Встановіть і відкрийте програму на своєму смартфоні. Також необхідно включити технологію Bluetooth.

активуйте Bluetooth
Активуйте Bluetooth на телефоні

У відкритому додатку на головному екрані виберіть пункт «Додати профіль».

Подальший порядок дій:

 1. Виберіть тип пристрою, який ви хочете додати. Тобто «Браслет»;
  Виберіть тип пристрою
  Виберіть тип пристрою в додатку Mi Fit
 2. Натисніть далі на кнопку «Пошук», щоб почати шукати пристрій поблизу. При цьому браслет слід ближче піднести до телефону, щоб не виникало труднощів при його виявленні;
  Пошук пристрою Mi Band
  Пошук пристрою Mi Band в додатку
 3. Після успішної настройки на екрані з’явиться напис на китайському (англійською, російською, залежно від версії прошивки). Тапніте по галочці, щоб підтвердити підключення;
  Тапніте по галочці
  Тапніте по галочці для підключення трекера
 4. На завершення вам потрібно буде натиснути на кнопку «Активувати» в додатку. При цьому нас повідомляють, що попередні версії фітнес-браслета Mi Band будуть відключені від телефону, якщо вони були раніше пов’язані.
  Підтвердіть підключення
  Підтвердіть підключення браслета до телефону

Ваш новий трекер Xiaomi Mi Band 4 налаштований і підключений до мобільного телефону. Тепер в додатку буде відображатися на головному екрані кількість заряду у відсотках.

Додаток Mi Fit
Додаток Mi Fit і пункти налаштувань

А також основні пункти налаштувань і параметрів, які можна редагувати. Навіть якщо ви придбали браслет з прошивкою, в якій всі пункти меню на китайською або англійською мовою, ви зможете це змінити.

налаштування пристрою
Налаштування пристрою через додаток

Для цього в додатку потрібно відкрити розділ з оновленнями. І натиснути на кнопку «Оновити».

оновлення
Оновлення Mi Fit

Коли ПО буде завантажено, в ньому повинен бути вбудований мова для вашого регіону.

Завантаження оновлення відбувається «по повітрю». При цьому фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 також потрібно піднести максимально близько до телефону і почекати, поки закінчиться завантаження програмного забезпечення. Після його установки перевірте меню. Тепер назву розділів і їх опис повинні бути російською мовою. Таким чином ми зможемо заощадити, купивши пристрій для китайського ринку, так як воно дешевше. Після чого підключити його до телефону і оновити прошивку, щоб на браслет «прийшов» російський.

Це може бути корисним: Як заряджати Xiaomi Redmi Airdots.

Меню фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4

Після розблокування браслета Mi Band 4 ми побачимо стандартний циферблат. На ньому відображається час, дата, кількість пройдений за добу кроків. Останній пункт можна змінювати в налаштуваннях. У верхній частині екрану можна побачити кількість заряду у відсотках.

головний екран
Головний екран Mi Band 4

Якщо відкрити інші пункти меню, то за головним екраном слід «Статус». В цьому розділі знаходяться дані, записані пристроєм за минулу добу. У них входять пройдену відстань, спалені калорії, кроки та інше.

Фітнес-трекер має кілька вбудованих датчиків. Перший можна знайти відразу ж в меню — серцебиття. Цей пункт позначений червоним сердечком, щоб вибрати, тапніте по іконці розділу. Якщо Ви знаходитесь у вас на зап’ясті, відразу ж почнеться процес вимірювання пульсу.

пульсометр
Пульсометр в Mi Band 4

На екрані налаштування ви побачите відповідну анімацію — пульсова хвиля. Датчик досить точно вимірює пульс, незважаючи на те, що попередня версія робила це не дуже добре.

типи тренувань
Типи тренувань в браслеті Mi Band 4

В браслеті Mi Band 4 можна налаштувати типи тренувань. Це потрібно для того, щоб показники в трекері були максимально коректними. При відкритті пункту натисніть на той вид спортивної діяльності, яким ви займаєтеся в даний момент.

Проблеми при налаштуванні підключення трекера

У деяких випадках у користувачів виникають труднощі в сполученні трекера з мобільним телефоном. Можливо в момент настройки і підключення фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 4 ви допустили якусь помилку. Наприклад, в додатку вибрали неправильно тип пристрою, що підключається. Досить часто новий пристрій приходить з повністю розрядженим акумулятором. Тому перед сполученням спробуйте зарядити пристрій. Після чого знову спробуйте підключити його до телефону. Вимкніть інші Bluetooth пристрої в налаштуваннях і скиньте настройки трекера.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector