ID.MI.COM — Cброс пароля

У наш час цифрових технологій людина повинна запам’ятати безліч паролів — від акаунтів соціальних мереж, електронної пошти, месенджерів та інших сервісів. Без них користувачеві не отримати доступ, адже вони забезпечують безпеку даних і захищають пристрої від сторонніх осіб. Але що робити, якщо забув пароль від аккаунта на телефоні? Потрібно скинути пароль ID.MI.COM на пристрої Xiaomi, про це буде мова далі в статті.

Як скинути пароль на пристрої Xiaomi

Як скинути пароль на пристрої Xiaomi

Якщо ви забули пароль від аккаунта для входу, то це загрожує втратою всіх даних на ньому. Пароль можна вимагати системою в різних випадках. Якщо залишилася можливість скопіювати всі ваші дані на інший пристрій або диск — зробіть це. Адже в подальшому, можливо, потрібно буде перепрошити ваш телефон. Але частіше буває так, що Вам необхідно ввести пароль вже на першому етапі завантаження. Є кілька варіантів виправити цю ситуацію.

Одв’язуємо аккаунт від пристрою, якщо доступ до нього у вас залишився

Це найпростіший і благополучний для користувача спосіб відв’язати аккаунт від смартфона. Вам потрібно сам пристрій і дані для входу в mi-аккаунт.

 1. Відкрийте меню свого пристрою.

  Меню Xiaomi

  Меню Xiaomi

 2. Знайдіть рядок «Mi Account».

  пункт

  Пункт «Mi Аккаунт» в Xiaomi

 3. Увійдіть до свого облікового запису, використовуючи дані і натисніть «Видалити аккаунт».

  Вийти з облікового запису Xiaomi

  Вийти з облікового запису Xiaomi

 4. Підтвердіть дані в наступному вікні.

Цей процес може зайняти до декількох днів. Ви будете повідомлені про успішну відв’язку повідомленням на свій телефон або на адресу електронної пошти, яку ви вказували в формі реєстрації.

Відв’язування аккаунта, якщо даних для входу немає

Якщо немає даних для входу в аккаунт id.mi.com, то процес буде ускладнений. В цьому випадку вам доведеться розлучитися зі своїми даними, так як вам потрібно буде виконати скидання пристрою до заводських налаштувань або перепрошити смартфон. Якби була можливість отримати доступ до ваших даних без пароля і ідентифікатора (ID), то сама ідея аккаунта для пристрою не мала б сенсу. Наступний спосіб є радикальним, але іншого немає.

Скидання до налаштувань за замовчуванням краще робити з середовища відновлення або меню Recovery. Якщо скидання буде проводитися з-під налаштувань пристрою — аккаунт буде існувати і далі. Після виконаної процедури ви отримаєте чисту систему і позбудетеся від старого аккаунта. Але варто заздалегідь сказати, що це відбувається не відразу, а протягом 1-2 дня.

При перепрошивке пристрою ви також отримаєте нову систему, але вже без ваших файлів. Старий mi-аккаунт смартфон більше не буде потрібно від вас. Цей процес в точності схожий на переустановку операційної системи комп’ютера. При прошивці файлова система теж повністю форматується, і стається збій пароля — id.mi.com. Цей спосіб відмінно підійде, якщо в пристрої були ще й інші проблеми, крім втрати даних від аккаунта. Перепрошивку зазвичай роблять за допомогою Mi Flash або програм для Fastboot. При цьому потрібно буде розблокувати завантажувач.

Як відв’язати аккаунт за допомогою технічної підтримки Xiaomi

Це спосіб скидання пароля є найбільш тривалим. Інакше кажучи — метод для терплячих. Він полягає в зверненні користувача в технічну підтримку Xiaomi.

 1. Для цього можна скористатися головною сторінкою https://account.xiaomi.com/pass/forgetPassword?_locale=ru_RU.
 2. Тут натисніть внизу сторінки посилання «Питання і відповіді» і в наступному вікні натисніть «Зворотній зв’язок».
 3. Необхідний враховувати, що обробка вашої заявки може тривати до декількох тижнів.
 4. Співробітники компанії будуть всіляко перевіряти вас, щоб відрізнити власника від шахрая.
 5. У вас можуть зажадати фото коробка, в якому знаходився телефон, знімок чека, зображення наклейки на пакувальній коробці і інші деталі.

Видалення файлів, які вимагають дані облікового запису

Спробуйте цей спосіб, якщо є доступ до файлової системи пристрою Xiaomi. Для цього:

 • відкрийте Recovery;

  «Налаштування» в Xiaomi

 • відкрийте головне меню, виберіть рядок «Advanced»;

  «Провідник» в меню

 • далі натисніть «File Manager», щоб дістатися до системних файлів;
 • тепер відкрийте одну з системних папок, а саме «data»;
 • тут виберіть папку «system»;

  Тека

  Папка «System» в провіднику Xiaomi

 • в ній знайдіть наступні файли: password.key, locksettings.db, gesture.key, locksettings.db-wal, а також locksettings.db-shm і видаліть їх;

  Файли для видалення

  Файли для видалення

 • тепер необхідно звернутися до кореню меню і вибрати пункт «Reboot».

Тепер спробуйте перезавантажити пристрій. Вікно із запитом пароля має зникнути. Для зручності при застосуванні налаштувань можете використовувати кнопки «Back» — назад, для видалення «Delete». Файли, які наведені вище, рекомендується видаляти по одному (не дотримуючись послідовності).

Як ми бачимо, скидання пароля — ID.MI.COM можливий, навіть якщо ви забули пароль від аккаунта. Завжди необхідно пам’ятати про збої системи і інших ситуаціях, коли ваші дані можуть піддатися безповоротного видалення. Завжди зберігайте їх в іншому місці — хмарні сервіси один з відповідних варіантів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector