Хто дивився мій профіль в WhatsApp: чи можна дізнатися гостей сторінки

Практично кожен другий користувач WhatsApp навіть і не підозрює про існування безлічі додаткових можливостей месенджера. У даній статті ми розповімо, як приховати особисту переписку, стати «невидимкою» для інших користувачів, а також як навчитися іншим корисним фішках, які можуть покращити навички спілкування в месенджері.

Що таке гості в Ватсапе

Гостями в месенджері прийнято називати тих користувачів, які відвідували профіль не повідомивши вас про це. Багатьох шанувальників месенджера цікавить: чи можна дізнатися хто заходив в профіль?

Чи є можливість переглядати гостей в WhatsApp?

На даний момент розробники whatsapp виступають проти даної функції, оскільки підтримують принцип конфіденційності користувачів. Тому, неможливо подивитися тих, хто дивився ваш профіль. Про появу такої опції в Ватсапе користувачі будуть обов’язково оповіщені. На просторах інтернету нерідко можна зустріти пропозицію завантажити і встановити «чудове» додаток, яке дозволяє миттєво визначити відвідувачів профілю. Щось на зразок такого: «Відправте смс на номер, щоб отримати інформацію про останні гостях аккаунта».

Як правило, це платні програми. Ви ризикуєте залишитися без засобів на рахунку і без обіцяного списку гостей. Інсталювати підозрілі програми на смартфон і ПК не варто. У більшості випадків, розповсюджувачі таких програм керуються корисливими намірами. Ваші особисті дані можуть бути використані шахраями. Таким чином користувач може занести на ПК або смартфон шкідливу програму. Крім того, за використання заборонених протоколом програм ваш аккаунт можуть заблокувати.

Ілюстрація на тему Хто дивився мій профіль в WhatsApp: чи можна дізнатися гостей сторінки

Єдиний варіант дізнатися про гостях в акаунті

Все ж існує один дозволений метод дізнатися, хто з користувачів відвідував аккаунт. Для цього виконайте такі дії:

 1. Вимкніть налаштування приватності.
 2. Виберіть зі списку друзів будь-якого користувача.
 3. Перейдіть з ним в чат, потім відправте смайлик.
 4. Зверніть увагу, що біля часу відправлення повідомлення коштує дві сірі галочки.
 5. Коли користувач прочитає повідомлення, ці галочки стануть синіми.
 6. Це означає, що користувач відвідав ваш аккаунт.

На зображенні нижче, показаний приклад, коли ваше повідомлення було доставлено, але не було прочитано адресатом. Значить користувач не відвідував ваш профіль.

Ілюстрація на тему Хто дивився мій профіль в WhatsApp: чи можна дізнатися гостей сторінки

Як дізнатися, хто читає ваші особисті листування

Для того щоб дізнатися, чи заходив хтось інший в ваш профіль, виконайте на вашому смартфоні такі дії:

 1. Запустіть Whatsapp на мобільному телефоні.
 2. У розділі «Меню» знайдіть пункт «Whatsapp web».
 3. На екрані пристрою має відкритися вікно з інформацією про необхідність переходу на сайт web.whatsapp.com для проведення процедури сканування графічного коду. Дана інформація свідчить про те, що Whatsapp ніхто не читає крім вас.

Приводом для занепокоєння стане інформація про використовувані пристроях і перелік підключень, які ви не виробляли. Значить хтось таємно скористався вашим телефоном для доступу до вашого профілю в Whatsapp.

Стати невидимкою в Whatsapp

Якщо користувач хоче приховати інформацію свого профілю (статус, аватар аккаунта і відомості) від сторонніх користувачів, то власникам Андроїд пристроїв необхідно виконати наступні дії:

 1. Запустіть месенджер.
 2. У розділі «Налаштування» виберіть пункт «Налаштування». Внесіть зміни щодо доступу сторонніх користувачів до профілю.

Власникам смартфонів з ОС iOS знадобиться зайти в «Налаштування» профілю. Потім в розділ «Аккаунт» і «Конфіденційність». Далі редагуйте налаштування.

Ілюстрація на тему Хто дивився мій профіль в WhatsApp: чи можна дізнатися гостей сторінки

Якщо користувач хоче прочитати отримане повідомлення, без повідомлення про це відправника, необхідно виконати такі дії:

 1. Увійдіть в «Налаштування».
 2. Потім в «Аккаунт» і «Приватність».
 3. Виберіть пункт «Звіти про отримання», приберіть значок активності опції.

В «Налаштуваннях» приватності можна активувати опцію відображення дати останнього відвідування, переглянути інформацію про доставку надісланих повідомлень. Радимо часто не використовувати цю опцію, щоб не здаватися сумнівним перед іншими користувачами. Щоб непомітно від відправника прочитати відправлене їм повідомлення, знадобиться активувати режим «польоту». Тільки після виходу з чату деактивуйте даний режим.

Змінивши настройки в пункті «Конфіденційність», користувач може обмежити доступ до особистих даних свого профілю друзів своїх друзів, з якими він знаходитися в одному груповий чаті.

Якщо ви переживаєте за свій аккаунт, сховайте всю інформацію про нього. Адже в Whatsapp є необхідні для цього опції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector