Голосове введення тексту онлайн — ТОП-4 способи

Для багатьох з нас швидкість роботи має першочергове значення. Особливо це важливо у відношенні набору текстів, які потрібно підготувати до певного терміну. Якщо ви друкуєте повільно, набір великих обсягів може перетворитися в одне суцільне мука, закінчується виснаженням, втомою і головним болем. Дієвою панацеєю можуть стати способи, що дозволяють продиктувати пропозиції через online-сервіси і отримати на виході файл у форматі doc або txt. Нижче ми наведемо ТОП-4 способів, що дозволяють виконати голосове введення тексту в режимі онлайн. А також пояснимо, що нам для цього знадобиться.

Спосіб №1. Speechpad.ru — введення тексту голосом онлайн

Ресурс speechpad.ru — один з найбільш популярних інструментів для перетворення голосу в текстовий файл. Сервіс дозволяє диктувати пропозиції онлайн як безпосередньо, так і скористатися наявними можливостями транскрібаціі. Остання дозволяє зчитувати мову з відео і аудіо файлів. Сервіс підтримує роботу з 11 мовами (включаючи російську та англійську), автоматичне керування великими літерами. Для роботи з сервісом знадобиться браузер Google Chrome.

Виконайте наступне:

 1. Перейдіть на speechpad.ru;
 2. Виберіть мову голосового введення, на якому ви будете диктувати текст;
 3. Натисніть на кнопку «Включити запис» (при необхідності надайте сервісу доступ до мікрофона, натиснувши на «Дозволити»);
 4. Надикто свій текст;
 5. В кінці натисніть на кнопку «Відключити запис»;
 6. Збережіть результат, натиснувши на «Завантажити» нижче.

Speechpad.ru

Диктування голосом онлайн на speechpad.ru

Якщо вам знадобиться провести транскрібацію потрібного аудіо або відеофайлу, натисніть внизу на кнопку «+ Транскрібацію», і завантажте потрібний файл на ресурс для проведення процедури.

Це цікаво: Голосовий перекладач онлайн.

Спосіб №2. Speechtexter.com — сервіс для голосової диктування

У наш топ способів для здійснення мовного введення пропозицій online ми включили і сервіс speechtexter.com. Останній підтримує більш ніж 60 мов диктування, точність його розпізнавання становить понад 90% (для English USA — понад 95%), є можливість збереження надиктував результату в форматі txt і doc. Завдяки гнучкому функціоналу сайту ви можете самостійно додавати на нього потрібні команди для роботи з пунктуацією.

Для роботи з ресурсом виконайте наступне:

 1. Відкрийте speechtexter.com;
 2. Натисніть на напис «START DICTATING» в центрі;
 3. На робочій панелі справа виберіть мову диктування (наприклад, «Русский»);
 4. Натисніть на напис «Start» зліва і почніть вашу диктовку;
 5. Для закінчення процесу читання натисніть на «Stop»;
 6. Для збереження результату натисніть на кнопку «Download» праворуч і виберіть формат файлу (txt або doc).

  speechtexter.com

   Голосовий набір на speechtexter.com

Спосіб №3. Convert.town — простий інструмент для конвертації мови в текст

Сервіс convert.town відноситься до інструментів типу «Включив і працюй». Як і інші сервіси даного плану, він працює на «Web Speech API» і вимагає для своєї роботи браузер Chrome. Сервіс практично не має будь-яких налаштувань.

Для роботи з ним досить перейти на convert.town, і відразу ж почати диктовку голосом потрібного вам тексту. Отриманий результат відразу буде відображатися у відповідному вікні внизу. Чи залишиться скопіювати його і перенести в потрібний вам редактор (наприклад, МС Word).

Convert.town

Простий і зручний сервіс convert.town

Спосіб №4. Онлайн-розширення для браузера Chrome

Також слід згадати розширення «Голосовий введення тексту» і «Голосовий набір тексту» для браузера Хром. Після їх установки в веб-навігатор ви можете в будь-який момент без передплати і надиктувати текст в потрібному полі браузера, текстового редактора або іншого інструменту вашої ОС.

Для роботи з розширенням спочатку необхідно вибрати мову голосового введення (зазвичай доступний в налаштуваннях розширення). Потім встановіть курсор в місце, де повинен бути ваш текст, натисніть ПКМ, після чого активуйте опцію запуску функціоналу розширення (наприклад, «Speech pad»). Чи залишиться надиктувати потрібні пропозиції і зберегти їх (відправити одержувачу).

Speechpad запуск

Для активації можливостей розширення натисніть ПКМ і виберіть опцію запуску функціоналу розширення

Читайте також: Озвучка тексту чоловічим голосом.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали ТОП-4 способів, що дозволяють виконати голосове введення тексту в режимі онлайн. Всі перераховані інструменти ефективно розпізнають людську мову, переводять її в пропозиції і можуть істотно скоротити витрачається вами час на набір статей і доповідей. Особливо рекомендуємо сервіси speechpad.ru і speechtexter.com — вони заслужили безліч хвалебних відгуків від вдячних користувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector