Генератор шрифтів онлайн

Шрифти оточують нас всюди. Ми читаємо написи в магазинах і тексти на сайтах, насолоджуємося вмістом журналів і книг, читаємо рядки, що біжать по ТБ. Ми завжди користуємося чужими розробками, але чому б не спробувати створити свій власний аналог, який підійде саме вам? У створенні такого фонта неоціненну допомогу нададуть різні генератори унікальних шрифтів, що працюють онлайн. В даному матеріалі я розберу деякі з них, а також опишу їх можливості і функціонал.

Особливості роботи генераторів унікальних шрифтів

Перераховані трохи нижче сайти пропонують різноманітний інструментарій для створення шрифтів, від спрощених базових до спеціалізованих професійних рішень. Завдяки їх функціоналу ви зможете відтворити в необхідному ключі кожну букву, а потім і зберегти результат у форматі otf або svf на ПК.

З огляду на специфіку таких ресурсів, на них зазвичай розміщені досить докладні туторіали (зазвичай у формі відео), що демонструють особливості роботи з даним ресурсом.

Також в мережі є ряд платних ресурсів, що дозволяють перевести в цифровий формат рукописний почерк користувача. Для роботи з такими ресурсами знадобиться сканер, з подальшою обробкою на сайті отриманих результатів. Розглянемо мережеві інструменти, що дозволяють створити шрифт onlne.

Читайте також: Який шрифт використовується в документах по ГОСТу.

FontStruct — безкоштовний сервіс для створення фонтів

Англомовний сервіс FontStruct має повністю безкоштовний характер, і може бути рекомендований як зручний інструмент для створення шрифтів онлайн. Основою ресурсу є FontStructor — веб-додаток, що дозволяють швидко і легко створювати шрифти за допомогою базових геометричних форм в спеціальній решітці. Шрифти, створені в FontStructor можуть бути збережені на ПК як шрифти TrueType, і в подальшому використовуватися в Віндовс і Мак.

Для роботи з генератором виконайте наступне:

 1. Перейдіть на FontStruct і створіть свій аккаунт c допомогою процедури реєстрації.
 2. Виберіть вкладку «Fontstructor».
 3. Введіть назву для свого шрифту в полі «Name your design», і натисніть на кнопку «Start Fontstructing».
 4. Відкриється режим створення шрифту.

  FontStruct.com

  Панель редагування на FontStruct.com

 5. Зліва внизу ви можете вибрати, який шрифт редагувати (в разі російського це «Cyrillic»), трохи вище представлені різні цеглинки фігур, які ви будете використовувати при створенні букв. Внизу представлена ​​рядок з усіма літерами алфавіту, перемикаючись між які ви будете створювати відповідні графеми.
 6. Для збереження результату натисніть на «Download» — «Save».

Це може бути корисним: Визначити шрифт по картинці онлайн.

Glyphrstudio.com — англомовний генератор для редагування шрифтів онлайн

Ще один англомовний сервіс glyphrstudio.com призначений для дизайну і редагування шрифтів, Ви можете створювати лігатури символів і гліфи, в чому допоможе представлений на ресурсі інструментарій для редагування графіки (ручка, поінтер і так далі).

Порядок дій:

 1. Виконайте вхід на glyphrstudio.com;
 2. Під полем «Project name» введіть назву свого майбутнього шрифту, а потім натисніть на кнопку «Start a new font from scratch»;
 3. Відкриється екран редагування, на якому зліва буде розташовуватися панель управління (вкладки, перемикання між літерами), а праворуч — саме поле для створення букв;
 4. Після створення вашого шрифту натисніть на стрілочку поруч з дискеткою зліва внизу, виберіть формат, і збережіть результат на ПК.

Fontark.net — професійний рандомайзер фонтів

Незважаючи на те, що сервіс fontark.net має умовно-безкоштовний характер (доступний безкоштовно лише протягом обмеженого часу), він може привернути увагу багатьох користувачів завдяки своїм великим можливостям у справі створення і редагування шрифтів. Користувачам доступні різні гліфи, інструменти для редагування символів і проектування шрифтів і логотипів (включаючи систему «рідкої решітки»), різні види режимів роботи ( «Font mode», «Logotype mode») та інші можливості. При цьому ресурс добре працює з браузерами Хром і Сафарі, працездатність на інших браузерах недоступна або сумнівна.

Порядок роботи генератора:

 1. Запустіть fontark.net, і натисніть на «Start FontArk»;
 2. Пройдіть процедуру реєстрації, або використовуйте ваш фейсбук-аккаунт, або натисніть на «Just try it — Font» — «Create»;
 3. Буде виконана завантаження шрифту, після чого на екрані з’явиться вікно редагування;

  Fontark.net

  Робочий інструментарій на Fontark.net

 4. Зліва буде розташована панель інструментів, внизу — перемикання між літерами, праворуч — вибір потрібного стилю і режиму редагування;
 5. Після виконання всіх необхідних дій ви зможете зберегти результат, натиснувши на «Save as» вгорі.

Рекомендуємо до прочитання: Як зменшити шрифт на комп’ютері за допомогою клавіатури.

Bitfontmaker2 — спрощений редактор для створення шрифтів

Розміщений на ресурсі pentacom.jp генератор шрифтів Bitfontmaker2 являє собою простий і зручний інструмент для створення користувацьких шрифтів. Простота його функціоналу робить його доступним навіть для дитини, і ви можете з легкістю створити на ньому потрібний вам варіант шрифту.

Порядок роботи генератора:

 1. Запустіть «Bitfontmaker2».
 2. Справа виберіть букву для редагування, і почніть створювати вашу реалізацію на екрані редагування зліва.
 3. Для збереження натисніть на значок з дискеткою, при цьому збереження результату на даному сайті не завжди працює коректно.

Bitfontmaker2

Екран редагування шрифту на Bitfontmaker2

Аontkey.com — генератор рукописного почерку online

Особливістю платного сервісу fontkey.com є можливість перетворити свій рукописний почерк в комп’ютерний шрифт. Для цього необхідно завантажити спеціальний шаблон з сайту, роздрукувати його, в ньому намалювати своєю рукою всі необхідні букви, відсканувати його, а потім завантажити цей скан на сайт. Сплативши певну суму, ви отримаєте шрифт з вашими рукописними буквами для подальшого використання.

Fontkey.com

Приклад роботи такого шрифту з сайту fontkey.com

висновок

Можливості Рунета в плані створення через генератор шрифтів в режимі онлайн досить мізерні. Тому оптимальною альтернативою стане використання зарубіжних сайтів з безкоштовним або умовно-безкоштовним функціоналом. Окремо тут варто ресурс Fontark.net — його можливості досить значні, і можуть бути рекомендовані як любителям, так і професіоналам в середовищі графічного дизайну.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector