CES 2017 — виставка. Новинки. Що нам готує 2017 рік і чому виставка вмирає?

ces 2017
Щорічна виставка CES для одних, є майданчиком, де можна продемонструвати свої розробки, для інших місцем реклами свого стартапу, а експерти, розглядаючи представлені зразки споживчої електроніки і нові технології, намагаються визначити основні напрямки розвитку галузі найближчим часом.

За словами віце-президента Consumer Electronics Association в цьому році у виставці взяли участь понад 600 стартапів, а територія, на якій вона проводилася, порівнянна з розмірами 20 футбольних полів. Зростання масштабів, на його думку, пов’язано з дедалі більшим поширенням цифрових технологій і застосуванням їх в різних галузях.

Але більшість того, що показано в виставці не доходить до споживача, хоча часто і здається досить популярним. Нас же на даний момент більше цікавить, де на даний момент знайти і завантажити програми 2017, а новітні розробки навіть враховуючи всіх їх «корисності» повинні бути випробувані більшістю, перш ніж потрапити до нас в руки. Максимально на даній виставці всіх учасників вразили ціни виставляються виробниками «розумних» речей. Наприклад, масажне крісло Infinity коштує близько 8 тис. Доларів, а ліжко здатна підлаштовуватися під положення тіла сплячого — 7 тис. Доларів.

Що станеться в світі технологій найближчим часом?

Однією з основних тенденцій, відзначених експертами, є те, що пристрої перестають бути просто річчю, а виробники електроніки намагаються зробити їх компаньйонами власників. Наприклад, пральна машинка працює і отримує команди від «розумної» колонки Amazon Echo, ліжко підключається до термостата, який відповідає за температуру в кімнаті. Автомобілі теж стають «розумними», японська Toyota говорить, що готова випустити не просто засіб для комфортного пересування, а й друга для водія. А каліфорнійська Faraday Future запевняє, що їх новий електрокар буде вчитися у свого господаря.

Другим, направленням на виставці 2017 року стало достаток розумних речей, про функціональність яких ми раніше навіть не замислювалися. Виробники представляли від «розумних» зубних щіток до «розумних» гребінців. Компанія LG збирається в недалекому майбутньому оснастити всю свою техніку Wi-Fi і почне з холодильника Smart Instaview Refrigerator, який буде підтримувати виконання команд віртуального помічника компанії Amazon — Alexa.

Як відзначають експерти, бажання кожен предмет зробити «розумним» іноді було схоже на абсурд. Наприклад, зубна щітка з вмонтованою відеокамерою, здатна транслювати вид з вашого рота або «розумна» гребінець, яка проводить аналіз звуку видаваного при розчісуванні волосся. До подібних винаходів, можна віднести також вібруючі джинси, які підказують правильний напрямок руху або лічильник сміття, що сповіщає про заповненому відрі для сміття шляхом СМС повідомлень.

Фахівці відзначають широке поширення голосового помічника компанії Amazon — Alexa, його в своїй продукції використовують багато компаній, в тому числі і виробники автомобілів. При його допомозі можна вмикати і вимикати освітлення, управляти телевізором або аудіосистемою запускати або зупиняти різні домашні електроприлади.

Ще одна тенденції, яку не можна не відзначити стало подвійне призначення різних пристроїв. Сьогодні, «розумний» будинок оснащений «розумною» технікою стає все більшою реальністю нашого життя.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector