Хмарний сервіс. Його переваги і недоліки —


Хмарою в інтернеті є потужний сервер зберігання даних. Багато великих інтернет-проекти використовують саме хмарний сервіс. Переглядаєте відео на youtube, так вони знаходяться на хмарному сервері, а не на вашому комп’ютері, гортає стрічку в instagram, так вона теж зберігається в хмарі, завантажили фотографію в однокласники, а на ділі в хмарне сховище, і тепер її може подивитися безліч інших людей . У світі інформаційних технологій це дуже зручно і правильно, тому що неможливо зберігати всі дані на комп’ютерах користувачів. Необхідно також розуміти, що розміщуючи фотографії в соціальних мережах, їх може подивитися, і навіть скачати собі на комп’ютер, будь-яка людина, і розпоряджатися ними на свій розсуд.

Коли без хмари не обійтися?

Але дійсно практична цінність хмарного сховища починається, коли Вам на постійній основі необхідно редагувати, змінювати або доповнювати дані з різних точок доступу. Це може знадобитися магазину для відомості залишків на різних складах, або вам хотілося б отримати свої фото зроблені вчора на телефон. Котра зараз вимкнений. До даних, що зберігаються в хмарі ви можете отримати доступ завжди, головне щоб був стабільний вихід в інтернет.

Безпека при роботі з хмарою

Якщо зберігати всі дані в хмарі — це дійсно зручно і просто, але ваші дані захищені лише вашим паролем до аккаунту. З цієї причини найважливіші дані необхідно дублювати на окремих носіях, крім цього якщо інформація знаходиться на фізичному носії, то навіть при пошкодженні оного за допомогою послуги відновлення даних з флешки або жорсткого диска можна все відновити.

Популярні хмарні сховища

Є й безпечні для користувача хмарні сховища, що дозволяють синхронізувати файли, що зберігаються на комп’ютері і смартфоні (планшеті). Наприклад, ви зробили якийсь знімок на телефон і хочете зберегти його в комп’ютер. Без хмарного сховища вам довелося б використовувати кабель USB для передачі даних, з хмарним сховищем досить авторизуватися в системі і ви можете завантажити файли при підключеному інтернеті. Також, ваші файли захищені, на відміну від соціальної мережі, і ніхто крім вас з ними поводитись не зможе, якщо ви не дасте доступ до них. Доступ ви можете надати як на окремі файли, так і на цілі папки, що зберігаються на вашому хмарі. Ось приклади найпопулярніших хмарних сервісів для зберігання файлів:

  1. Dropbox.
  2. Google disc, google фото.
  3. Хмара mail.ru.
  4. Yandex disk.
  5. OneDrive.
  6. ICloud.
  7. IDrive.

У деяких ситуаціях хмарні сховища можуть дійсно виручити. Наприклад, у вас зламався телефон і відновленню не підлягає, а у вас там було дуже багато потрібної інформації: фотографії, відео, контакти, дані додатків. При авторизованому хмарі і своєчасному збереженні даних в хмару, ви з легкістю зможете знайти все це і відновити на іншому телефоні. Ще один приклад: ви забули телефон вдома, а вам потрібно терміново відправити будь-яке фото з нього, кому-то на пошту. Досить знайти комп’ютер або попросити у знайомих телефон з доступом в інтернет, зайти в своє хмара і відправити файл.

Хмарне зберігання файлів має дуже багато переваг, використовувати його дуже зручно і легко, ви будете впевнені в тому, що ваші файли нікуди не пропадуть, навіть якщо вийде з ладу ваша мобільна техніка.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector