Як замовити з аліекспресс на нову пошту — вибір методу доставки

нова пошта - Аліекспрес
Почати, мабуть, варто з самого початку, починаючи з нового року 2017 року компанія Нова пошта, вийшла на міжнародний рівень і почала доставляти товари не тільки в межах України, а й у велику кількість інших країн, включаючи Китай. Відразу ж варто відзначити, що нова пошта як доставляє, так і відправляє товари в інші країни. І вже як 3-4 місяці нова пошта зайняла досить серйозну нішу, таку як доставка товарів з Аліекспресс. Спочатку це був жахливий сервіс, але з кожним днем ​​стає все краще і краще.

І зараз це досить цікава пропозиція.

Як замовити на аліекспресс доставку новою поштою?

доставка SF eParcel і SF Express. З початку лютого доставка товару вартістю понад 2 доларів без трек номера — заборонена. І всі продавці повинні відправляти усі товари з номером відстеження, відповідно ціна товарів зросла (точніше зросла доставка), але якщо продавець може відправити доставкою SF eParcel, то доставка і раніше безкоштовна і доставку товару при виборі такого типу буде осущесвлять нова пошта.

sf-eParcel

Доставка AliExpress Standard Shipping або Seller’s Shipping Method. Вибираючи даний вид доставки ви НЕ занете яка служба доставки буде його доставляти, тому як дана дія визначає продавець. Але ви можете попросити його відправити вище зазначеними методами, якщо конкретний магазин на Алі відправляє, то вони завжди підуть на зустріч.

Вибираючи доставку China post або China Post AirMail — доставкою вашого замовлення буде займатися Укрпошта. У випадку з Air (літаком) все теж досить швидко, але ось просто China post краще взагалі не замовляти або замовляти, якщо інших варіантів просто немає.

В кінці хотілося б відзначити кілька плюсів міжнародній доставки НП.

Переваги доставки товарів з Аліекспресс новой почтой, в порівнянні з Укрпоштою

  1. Швидкість. Хто б там не говорив, але за допомогою нової пошти можна отримати товар вартістю в 2 -3 долара за 2 тижні, при відправці China post (морем) чекати довелося б як мінімум місяць, а то і більше
  2. Доставка кур’єром. Починала нова пошта не дуже добре, тому як всі посилки приходили на центральний склад і для того щоб їх забрати потрібно було замовляти переадресацію (до речі вона безкоштовна) на свій склад. Але зараз ситуація кардинально змінилася і кур’єр доставляє вам посилку в руки прямо за адресою.

замість висновку

Як довго це триватиме — невідомо, тому, як доставка по Україні в нову пошту коштує дорожче, ніж бандерольку, привезена з Китаю разом з товаром, а вони його примудряються доставляти до дверей. Тому, швидше за все або вони відмовляться від доставки, або піднімуть ціни. Як це було в далекому 2009 році, коли нова пошта була найшвидшою, дешевої і зручної компанією з 100 складами по Україні. Зараз же це далеко не так, але посилочки з Аліекспресс вони доставляють швидко.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector