Що таке VPN сервіси? Призначення, приклади. —


Virtual Private Network — це віртуальна мережа реалізована поверх іншої мережі (як правило, інтернет), через яку здійснюється обмін корисними даними. На відміну від поширеної думки, що VPN призначений лише для обходу блокування сайтів, хоча за допомогою такої мережі таке завдання легко вирішується, але основні завдання, які вирішує VPN лежать в комерційному сегменті, де важлива збереження і анонімність даних переданих через глобальну мережу.

Ось кілька прикладів і видів VPN:

— комерційні віртуальні мережі (прикладом можуть бути мережі, які надають віддалений доступ до серверів компанії, банку, клієнта для виконання будь-яких операцій);
— власні віртуальні мережі (це ті мережі, які створені самим користувачем);
— безкоштовні віртуальні мережі (це ті мережі, де за користування сервісом не потрібно вносити плату).

Процес обробки інформації

Для якісного обміну даними здійснюється маркування учасників і обмінюваної інформації. Наступним кроком надається захист, яка захищає отримані елементи від сторонніх користувачів. Або відбувається процес шифрування, де вся передана інформація приховується від сторонніх користувачів. Далі підтримується процес цілісності інформації, який забезпечує належне спостереження і передачу інформації в цілому стані від користувача до користувача.

необхідність VPN

Використання VPN допомагає користувачам, задіяних даний сервіс, відчувати себе спокійно при використанні віртуальної мережі. Підтримка постійного захисту корпоративних мереж дозволяє користувачам підключатися до мережі з різних місць, що, безсумнівно, є зручним якістю сервісу. Ніхто крім самого користувача не зможе переглянути і тим більше завантажити передані їм файли і команди.

Поширення популярності VPN сервісу серед великих компаній важлива подія, оскільки сервіс забезпечує якісне та безпечне з’єднання між практично будь-якою кількістю користувачів в єдину систематизовану мережу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector