Чому безкоштовний хостинг Г …. Причини і наслідки!

хостинг
Той, хто має намір створити свій сайт або блог, рано чи пізно замислюються над вибором хостингу і домену, оскільки створення сайту саме з цього і начитається. І тут у багатьох виникає бажання заощадити, особливо якщо це перший сайт. І з’являється прагнення знайти дешевих хостинг або взагалі безкоштовний, мотивуючи себе тим, що залишаться гроші для інших цілей.

У чому ж відмінність безкоштовного хостингу від його платного «побратима»?

Почну з того, що ті, хто хоче створити сайт, для того щоб «створити сайт», може зробити вибір на користь безкоштовного хостингу з банальної причини: «Все одно з цього сайту нічого не вийде, і витрачати гроші на нього не має сенсу» . Але тоді виникає інше питання: «А навіщо взагалі створювати, що або? Можна далі продовжувати лежати на дивані ». Можливо, це трохи грубо, але по суті це так і є. Якщо ж ви вирішили створити ресурс, який буде приносити Вам славу, гроші, піднімати Вашу самооцінку … причин може бути безліч, то чому на цьому потрібно економити?

Рада для власників магазинів і бізнесу в мережі

А якщо збираєтеся створювати бізнес (продаж товарів, послуг), то скажу з досвіду, що не варто взагалі розглядати не тільки безкоштовні варіанти, але навіть дешеві варіанти віртуальних хостингів. Як мінімум необхідно брати віртуальний сервер VDS або VPS. А справа вся в тому, що в навіть дешевий хостинг буде всіляко Вас обмежувати, це і кількість запитів в базі, процесорний час кількість баз даних, доменів, користувачів баз і так далі. І якщо на дешевому хостингу все можна це реалізувати, то на безкоштовному це взагалі нереально це зробити, навіть не дивлячись на всю рекламу в мережі. 

І найважливіший аспект безкоштовного хостингу — Ви коли-небудь замислювалися, хто володіє правами власника сайту на безкоштовному хостингу? На превеликий жаль, це не ви. Власником «вашого» сайту буде власник хостингу. Такою є правова сторона цього питання. Мабуть, самим негативним боком може стати те, що доступ до «вашому» сайту може бути заблокований в будь-який момент, при цьому ніхто вам навіть нічого не пояснюватиме, або приведуть в якості причини порушення якихось правил, які були обумовлені в момент реєстрації сайту на безкоштовному хостингу. З усім інакше все йде з платним хостингом — тут вже, ви стаєте одноосібним господарем вашого сайту, що дуже приємно.

Ставлення до конструкторам різного виду

Також варто розуміти, коли ми говоримо про безкоштовний хостинг, то мається на увазі хостинг, який має підтримку php або perl (хоча таких я не зустрічав в безкоштовних варіантах, але все може бути). А хостинги, з якими або конструкторами, взагалі не варто розглядати, тому як тільки Ваш сайт почне обростати контентом, Вам захочеться позбутися від чужої реклами, а зробити ви це зможете тільки платно. Але парадокс в тому, що навіть перенести дані і піти від цього провайдера буде дуже складно без втрати позицій і структури ресурсу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector