Коли потрібно задуматися про перехід на vps


Хостинг є одним з найважливіших елементів в процесі створення інтернет-порталу. Якщо приводити аналогії, то це як будинок для веб-проекту. Тут сайт буде розташовуватися, а тому від роботи сервера залежить і можливості ресурсу, і його швидкодія, і навіть популярність. З огляду на це, слід максимально ретельно вибирати тип хостингу.

Які бувають хостинги і що таке VPS

Для початку варто розібратися, які існують тарифи і чим вони відрізняються між собою. Виділяють три основних тарифу:

  • Віртуальний;
  • Віртуально виділений;
  • Виділений.

Віртуальний хостинг буде коштувати досить дешево і підходить абсолютно всім початківцям інтернет-проектам. У чому його особливість? Сайт в цьому випадку буде перебувати на загальному комп’ютері. Він буде залежати від роботи інших ресурсів, який також будуть впливати і на його швидкість. Завантаження інформації на сайт можлива, але в обмеженій кількості. Такий хостинг — це альтернатива між дорогим тарифом і безкоштовним. В цьому випадку вам забезпечується захист, відсутня реклама на сайті, з’являється можливість звернутися в техпідтримку. Але при цьому свобода дій обмежена.

Коли ваш веб-портал починає ставати популярним, з’являються відвідувачі, пропускна здатність віртуального хостингу може зменшитися. Тобто при великому навантаженні на сервер, він може просто «вирубати» ваш ресурс і вам доведеться довго відновлювати його. Або ж швидкість буде маленькою, що також позначиться на завантаженні і відвідуванні сторінок. В цьому випадку необхідно переходити на більш дорогі тарифні плани і такі і є віртуально виділений сервер або як його ще називають VPS (Virtual Private Server). Тепер ваш сайт відділяється від інших за допомогою спеціальних програм, у вас з’являється власний IP-адреса. Додатково збільшується місце на сервері, що дозволяє завантажувати більше інформації на портал. З переходом на цей тариф ви отримуєте набагато ширші можливості, виключається перевантаження ресурсу через великий потік людей. Здійснити перехід на цей тарифний план необхідно в обов’язковому порядку, якщо ви бачите, що сайт поступово стає популярним, збільшилася кількість відвідувачів, робота ресурсу стала повільніше. Також переходити необхідно на VPS, коли проект починає приносити прибуток. Якщо спочатку ви плануєте розвивати сайт, як комерційний також варто вибирати цей тариф.

Виділений сервер — це вже окремий комп’ютер. Тепер ваш сайт ніяк і ні від кого не залежить. У вас з’являється багато місця, пропускна здатність в цьому випадку найвища. Але мінус подібних тарифів — висока ціна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector