Онлайн переклад в мобільному додатку —


Розробка мобільних додатків сьогодні переживає справжній бум. Не оминули її стороною і фінансові технології: великі світові бренди шукають сучасні нестандартні рішення для мобільних пристроїв, які дозволять розширити коло користувачів і зробити спілкування з продуктом ще більш простим і зрозумілим. При цьому до фінансових мобільним інструментів застосовуються одні з найвищих вимог: вони повинні бути безпечні і надійні, захищені від кібератак і втрати даних.

Російські розробники вже сьогодні пропонують продукти, які відповідають всім перерахованим вище вимогам. Яскравим прикладом є мобільний додаток «Грошові перекази» від «Золотої Корони», яке вперше було представлено на суд користувачів в липні 2016 року. Додаток було розроблено для двох платформ: Android і iOS. Базова версія дублювала функціонал інтернет-переказів на сайті https://koronapay.com/transfers/online/. На даний момент в додатку істотно розширився спектр призначених для користувача можливостей, враховані побажання і потреби постійних клієнтів.

Цікаво, що «Золота Корона» активно взаємодіє зі своїми користувачами. Як всякий затребуваний продукт, додаток отримує оперативну зворотний зв’язок: наприклад, «Грошові перекази» для Android мають рейтинг 4,8, оцінили його понад 32,5 тисяч користувачів, з них понад 29 тисяч поставили найвищу оцінку. Коментарі клієнтів не обмежуються тільки оціночними судженнями: багато хто пропонує варіанти удосконалення, просять додати ту чи іншу можливість.

Так у вересні багатомовний інтерфейс програми поповнився версією азербайджанською мовою. На численні прохання була введена можливість редагувати об’єднану історію перекладів: тепер у користувача є можливість приховувати ті чи інші операції з історії або повторювати їх.

Величезна увага в продукті приділено дизайну і зручності використання. Користувач може по-своєму налаштувати пріоритетні групи перекладів, виділити тих одержувачів, які повинні бути видні вище інших в історії транзакцій. Можна вибрати бажану мову (один з 6, представлених в додатку), додати нову карту для відправки грошей і багато іншого.

Онлайн переклади «Золота Корона» мають ще одним вагомим перевагою, а саме — привабливими тарифами. Відправка коштів через інтернет без конвертації відбувається за тарифом 1% від суми, тариф на переклади з конвертацією за курсом системи — 0%.

Поєднання функціональності, простоти, надійності і низькій вартості послуг грошових переказів зробило додаток одним з найпопулярніших і затребуваних: за два роки свого існування воно було інстальовано понад 2 мільйонів разів. В даний час число установок продовжує зростати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector