Фулфілмент для інтернет-магазинів в Москві — швидке зростання товарообігу —


Віртуальна торгівля приваблює все більше підприємців-початківців. Вони впевнені, що немає нічого простішого, ніж організувати продажі через Інтернет. Всього-то й треба, що створити торгову площадку (хоч на безкоштовному хостингу), наповнити її товарами і отримувати прибуток з кожної проданої речі. На практиці все набагато складніше. По-перше, не так просто привернути увагу споживчої аудиторії, оскільки інтернет-маркетів з кожним днем ​​стає все більше. По-друге, не завжди вдається забезпечити коректну роботу онлайн-майданчики. А покупці не захочуть повертатися в магазин, який працює з постійними збоями. Ну і по-третє, найскладніше — організувати доставку товарів покупцям. І особливо непросто це зробити, якщо мова йде про торгівлю в межах декількох регіонів або навіть цілої країни. У такому випадку доводиться укладати угоди на транспортування з декількома перевізниками, що досить клопітно і руйнівно. Краще рішення — скористатися фулфілментом для інтернет-магазинів в Москві.

Привабливі умови fulfillment-обслуговування пропонує компанія Шіптор. Під її керівництвом всі відправлення прибувають до одержувачів так швидко, наскільки це взагалі реально. Але головна перевага цього аутсорсера — доставка майже в будь-який населений пункт Росії. Це можливо завдяки домовленостям з найпопулярнішими кур’єрськими службами РФ. Крім того, на правах федерального клієнта Shiptor співпрацює з Російською Поштою, завдяки чому поставки здійснюються в відділення цього оператора, яких в країні налічується кілька десятків тисяч. Щоб підключити фулфілмент для інтернет-магазинів в Москві, достатньо заповнити відповідну заяву на сайті агрегатора, укласти договір і встановити на сайт торгового майданчика спеціальний модуль. Зазвичай з останнім пунктом ніяких складнощів не виникає — потрібно лише завантажити відповідну до платформи магазину версію.

Якщо ви зовсім новачок в сфері онлайн-продажів, то можете звернутися за допомогою до консультанта Шіптор. Перший тиждень його підтримка буде безкоштовною, а далі за символічну суму ви будете отримувати вичерпні консультації з приводу фулфілмента для інтернет-магазину в Москві, завдяки чому налаштуєте роботу торгового ресурсу так, як цього хотілося б. Головна мета співпраці з Shiptor — збільшення товарообігу і зростання прибутку. Більшість бізнесменів відзначають, що майже відразу ж після інтеграції модуля цього аутсорсинг-оператора справи йдуть в гору, а споживчий потік тільки збільшується. Перевірити це просто — станьте клієнтом Шіптор і отримаєте можливість конкурувати з найвідомішими веб-магазинами нашої країни!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector