Способи просування сайтів. Оффлайн методи!

веб просування
Якщо ви власник бізнесу або ж пропонуєте свої послуги за допомогою інтернет ресурсу, то неодноразово чули, що кожен сайт вимагає просування. І під цими словами розуміють тільки просування в інтернеті. Це відомо практично всім. І цілі, переслідувані багатьма — це підвищення відвідуваності, але якщо замислитися, що необхідно людині, який надає в оренду електроінструмент, — великі цифри на лічильнику або черга клієнтів біля його офісу. Якщо поставити питання перед цією людиною,, таким чином, то відповідь буде очевидний. Тому просувати необхідно не сайт, а Ваші послуги.

Тому абсолютно всі сайти зацікавлені в тому, щоб залучати якомога більше клієнтів. Але, це повинні бути не просто відвідувачі, а саме цільова аудиторія самого ресурсу. А таке просування в інтернеті під силу далеко не всім компаніям. І також варто нагадати, що рекламувати сайт можна (потрібно) не тільки в інтернеті, але і за його межами. Це теж досить ефективно, якщо вибрати підходящі варіанти. Де ж можна знайти нових клієнтів?

Оффлайн зовнішня реклама

Почати слід з банерів і рекламних щитів, особливо якщо у вас регіональний бізнес, їх можуть бачити пішоходи, водії, пасажири громадського транспорту і не тільки. Таким способом можна залучити різну публіку на сайт. Його можна використовувати, якщо немає якихось конкретних обмежень параметрів цільової аудиторії. Наприклад, якщо це розважальний або інформаційний сайт, можна використовувати для його розкрутки зовнішню рекламу. Вона буде достатньо ефективною.

Якщо цільова аудиторія пенсіонери, хоча вони взагалі особливо інтернетом не користуються, рекламу можна ставити на громадському транспорті і не тільки. Самі в інтернет вони навряд чи полізуть, але можуть записати адресу, а потім попросити кого-небудь з членів сім’ї зайти туди і докладніше дізнатися про товар і послуги. Наприклад, таким чином, можна рекламувати сайт, який продає ліки, різні харчові добавки, і не тільки.

Можна на дахових установках об’ємними літерами написати адресу сайту, який просувається, можна роздавати на вулиці листівки, безкоштовні футболки не тільки. Дуже ефективною вважається реклама по ТБ, якщо вибрати найбільш підходящий час. Ще буде непогано використовувати для просування тематичні газети, журнали. Однак, просування поза Інтернетом потрібно поєднувати з розкручуванням в мережі, щоб досягти максимально ефективного результату, окупити витрачені кошти і заробити хоча б трохи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector