Лінкоферми і чому вони шкідливі для сайту? —


Що таке лінкоферми важливо знати кожному початківцю сео-фахівця. Формування лінкоферми, що означає велике скупчення лінкор або, простіше кажучи, посилань, на одному веб-сайті. Важливість інформації про таких ресурсах полягає в тому, що вони шкідливі для тих хто почав нарощувати кількість посилань для свого проекту.

Всі знають, що таке зовнішня оптимізація сайту і як вона важлива для будь-якого інтернет проекту. Якщо невідомо вам поняття лінкоферми, обов’язково ознайомтеся, зробити це можна тут — http://seonid.com.ua/. І так, при роботі над покупкою посилань, ми розміщується на різних майданчиках і природно у нас є певні критерії до якості і параметрам цих майданчиків. Звичайно, все не крутиться тільки біля лінків, є і маса інших даних, на які ми спираємося при роботі, але в даній статті мова про інше.

Різниця лінкоферми і як їх визначити?

За часів популярності тимчасових посилань, лінкоферми займали великий шматок ринку посилань. Причина проста, майданчиків було не багато і можна було залишити на одній сторінці купу лінків на інші сайти. Так ось, більше десяти посилань на головній сторінці сайту, це вже багато і розміщувати свою ссилочку там вже не рекомендується, якщо їх більше десяти, то можна вже сміливо назвати такий майданчик фермою лінків.

Сьогодні вже менше людей використовують в просуванні тимчасові посилання і переходять більше на вічні, що є правильним. Оскільки пошукова система по всій Європі карає сервіси, які торгують тимчасовими посиланнями, а разом з ними і сайти, які з ними співпрацюють, люди перейшли на роботу з вічними посиланнями.

Однак треба розуміти, що можна зустріти ферми такого типу і серед покупних вічних посилань. Такими можуть бути майданчики, які постійно продають вихідні лінки, але не купують входять. В цьому випадку баланс порушується, і ресурс може потрапити під санкції систем пошуку. Якщо ви хочете вміти просувати сайти, то записуйтеся на індивідуальні курси seo в Києві, і починайте освоювати елементи пошукової оптимізації. Навчитися може кожен бажаючий, необхідно мати тільки бажання!

Робота кожного пошукового оптимізатора полягає не тільки в проведенні внутрішньої і зовнішньої оптимізації, але і в подальшому відстеженні роботи сайту. Багато майданчиків, де були розміщені посилання, на момент покупки відповідали вимогам і стандартам ПС, але з часом вони можуть втратити довіру у спамерських пошукових роботів. Такі майданчики здатні потягнути вниз сайт, який Ви просуваєте. Слідкуйте за своїм інтернет проектом уважно і оперативно реагуйте у випадках виявлення відхилень в роботі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector