Lenovo — смартфони, планшети або ноутбуки? Що купувати?

lenovo
Величезна корпорація Lenovo вже давно зайняла чітку позицію в багатьох сегментах ринку і постійно пропонує покупцям нові лінійки своєї продукції. Одним з реальних досягнень стали планшети і ноутбуки Yoga. Він стали частиною представлених новинок серед планшетів, ноутбуків і смартфонів з великими і ємними акумуляторами. Також дана компанія представила одна з перших ноутбуки трансформери, хоча на даний момент вже дана витівка стихла.

Чому це сталося ходять різні чутки, але швидше за все компанія по ремонту планшетів https://remobi.ru/remont-planshetov/lenovo зможе відповісти на диний питання найбільш точно. Хоча компанія Lenovo не перестає працювати на перспективу і вже в минулому році вони почали замислюватися про викорінення найбільшу ваду у всіх смартфонах, а саме тривалість роботи без підзарядки.

Серед смартфонів в цьому році у Lenovo з’явилися одночасно три пристрої, які по праву претендують на звання лідерів в цьому сегменті ринку. Мало того, всі ці апарати з дуже помірній ціновій категорії. У Леново легко простежити тенденцію (строго кажучи, вона не єдина рухається в цьому напрямку) до випуску нових моделей, які не тільки доступні за ціною, але і з підтримкою 4G. У світі сьогодні в повний зріст піднімається тенденція до переходу на цю технологію. А найбільш просунуті наші співвітчизники поки що можуть тільки тихенько заздрити більш наближеним до новітніх технологій користувачам.

Одна з досить відомих і улюблених апаратів від Леново — смарфона Vibe P1. Корпус у цій сенсації металевий, акумулятор, тільки уявіть собі 5 тисяч мА-ч, з вбудованим сканером відбитків пальців. У плані дизайну в компанії вирішили не ризикувати і зупинили свій вибір на вже знайомому класичному варіанті, але на матеріалах для корпусу економити не стали. Ззаду смартфон дуже схожий на деякі попередні моделі від компанії, втім, як і спереду. Але апарат призначений в першу чергу для активного використання діловими людьми, а не на красу приправлену бантиками і рюшами, саме на цьому зроблені всі акценти дизайнерів для цієї моделі смартфона. Основне завдання цієї лінійки забезпечити безперебійну роботу і надійність якомога довшого терміну експлуатації.

Наявність в комплектації акумулятора в 5000 мА-ч, звично для користувачів означає великий розмір апарату і його просто таки жахливий вага. Але не все так вже й страшно. Реальний вага смартфона 190 гр, а товщина досягає максимум 10 мм. А округлення корпусу роблять і ці габарити не такими помітними. Так, що для таких потужних характеристик батареї, габарити цієї лінійки смартфонів більш ніж скромні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector