Як провести час з користю за допомогою інтернет генератора фактів —

відпочинок і розвага в мережі
Час не стоїть на місці, і кожен день вносить свої корективи, історії та факти.
Хочете завжди дивувати своїх друзів або жартувати в соцмережах? Але, на прочитування безлічі книг у Вас немає часу. А все цікаві новини вже сказані Вашими друзями. Раніше було достатньо вранці включити ранкову програму за чашкою кави і почути корисну або цікаву новину. Зараз телебачення відстає від інтернет спільнот, і в більшості випадків ТБ посилається на джерело в мережі. І те, про що гудів весь інтернет, цілий день, в вечірніх новинах звучить безглуздо і безглуздо.

Книга, як джерело пізнавальних фактів

Книги, завжди були джерелом корисних і пізнавальних фактів. Але, знову, ж таки часу не вистачає на книги, а стрічку треба оновлювати, свій мозок збагачувати. Як говорив і писав А. П. Чехов «Стислість — сестра таланту», правда, в той час, його ні хто не міг зрозуміти, а даремно.

Цікаві статуси згенерує сам

Кожен день ми оновлюємо статус, ділимося з друзями цікавими фактами, робимо перепост самого цікавого. Бракує ідей, шукаємо прикольні забавні фотографії. Самі створюємо демотиватори. Взагалі за день проробляємо багаторазову роботу сищиків, відчуваю себе великим шукачем, а робота стоїть на місці і нічого нового не дізналася і не написала. Всі новини заежение, просочені кліками і перепис.

Вихід є  

І це чудовий сервіс під епічною назвою — генератор фактів. Суть, якого досить проста і в той же час неабияк цікава. Ви натискаєте на кнопку, і даний сервіс генерує цікавий факт, анекдот і так далі. Для детального ознайомлення ось сторінка цього генератора.

Крім цього тут, Ви знайдете багато корисного не тільки для себе, але і для своїх друзів. Тут цілий список цікавої інформації, яку згенерують особисто для Вас і під Ваш індивідуальний запит в бізнесі і житті.

факти

Якщо ви не можете придумати собі оригінальний підпис, під нове прізвище, згенеруйте. Ви довго ламає голову над черговим паролем, згенеруйте

Що можна згенерувати

  • клички тваринам
  • логін
  • випадкове слово або цифра
  • бренд
  • слоган
  • ключові фрази
  • анекдоти
  • цитати
  • прислів’я

цитата

І це далеко не весь список, заходите, вбирає інформацію, діліться, смійтеся, розважайтеся.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector