Завантажити Skype (Скайп) для Андроїд телефонів і планшетів безкоштовно російською мовою

Скайп для Андроїд

Мобільна версія Skype для Андроїд повністю безкоштовна і дозволяє своїм користувачам здійснювати голосові і відеодзвінки, обмінюватися миттєвими повідомленнями і виконувати безліч інших корисних функцій. Додаток відмінно зарекомендувало себе серед багатьох користувачів завдяки зручному інтерфейсу, функціональності і високій якості зв’язку. Завантажити Скайп для Андроїд ви можете прямо з нашого веб-порталу з прямим посиланням і без реєстрації.

Як завантажити і встановити Skype для Андроїд

Почати користуватися сервісом досить просто. Для роботи мобільної версії вам необхідно мати смартфон або планшет на платформі Android, а також переконайтеся, що програма сумісна з версією ОС на вашому девайсі. Відвідайте наш сайт або сервіс Google Play, після чого завантажте apk додатки. Коли програма буде встановлена, зареєструйтесь в системі, вказавши номер телефону та адресу електронної пошти. Встановіть аватарку, щоб друзям було простіше знайти вас. Якщо ви вже маєте Скайп-аккаунт, досить просто авторизуватися в системі за допомогою логіна і пароля. Додаток синхронізується з іншими пристроями, тому всі контакти в адресній книзі збережуться.

побачення

Які особливості Android версії Скайп

Мобільна версія Скайп має ряд відмінних рис:

  • Адаптація під екран телефонів і планшетів.
  • Синхронізація з телефонною книгою пристрою.
  • Використання фронтальної і основний камер, а також мікрофона девайса для спілкування.
  • Синхронізація з обліковими записами на інших пристроях.
  • Стильний дизайн програми для Андроїд-пристроїв.

Що стосується основних можливостей Андроїд-версії Skype, то вони такі ж, як і в програмі для ПК. Ви можете знаходити друзів і спілкуватися з ними, обмінюватися фотографіями, документами і кумедними стікерами, створювати групи і конференції. Окремо хочеться відзначити високу якість зв’язку, тому ви будете добре чути співрозмовника, навіть якщо вас розділяють тисячі кілометрів.

Скайп на смартфоні

Системні вимоги месенджера

Мобільна версія Скайп сумісна з Андроїд-пристроями версії ОС 4.0 і далі. Установка програми не вимагає використання окремих утиліт і сторонніх програм. Для установки програми вам необхідно мати близько 30 Мб вільної пам’яті. Існують і полегшені версії мобільного Skype, наприклад, Скайп для бізнесу та інші, де ряд функцій істотно обмежений.

Які можуть виникнути проблеми

При установці Скайпу може виникнути ряд проблем, наприклад:

  • Несумісність додатки з даної ОС — в цьому випадку досить встановити більш ранню версію програми.
  • Недостатньо пам’яті пристрою — видаліть непотрібні файли і додатки, після чого завантажте месенджер знову.
  • Чи не працює камера або звук. Видаліть програму, потім повторно заново, дозволивши додатком доступ до камери і мікрофону. Якщо це не допомагає, зверніться в сервісний центр — швидше за все, проблема в самому пристрої.

Завантажуйте Скайп для Андроїд на нашому сайті і залишайтеся на зв’язку з друзями, колегами та знайомими 24 години на добу!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector