Як знайомитися і спілкуватися з новими людьми в Скайпі безкоштовно

Знайомство в Інтернеті

Skype є невід’ємною частиною життя сучасної людини. Люди стали більше часу проводити за комп’ютером і різними гаджетами, а молодь взагалі не уявляє себе без інтернету. Тому знайомства в соціальних мережах вважаються нормою. Та й нинішньому поколінню зробити це у всесвітній павутині набагато простіше, ніж завести розмову з протилежною статтю на вулиці. Давайте розберемося, як можна познайомитися в Скайпі.

Де шукати Skype-контакти людей для знайомства

В інтернеті існують різні форуми, сайти, групи в соціальних мережах, в яких можна знайти співрозмовника для спілкування в Скайпі. Тут учасники вказують свій нік в Skype і вказують мету знайомства.

Щоб знайти одне з таких спільнот, потрібно ввести в пошуковий рядок запит «Знайомства через Скайп» і ви отримаєте список з подібними групами. Вибирати краще ту, де найбільша кількість учасників. Такий метод не особливо підійде для тих, хто хоче завести серйозні відносини.

Спілкування в Скайпі

Для закладу більш значних знайомств, доведеться більше уваги приділити пошуку. В інтернеті представлені веб-ресурси, за якими можна відшукати приятеля для серйозного продовження спілкування, наприклад:

http://www.deafkontakt.ru;

http://meet-skype.ru;

https://skaip-znakomstva.ru.

Переваги та недоліки знайомства в Скайп

Знайомство через Skype має свої переваги і недоліки.

До плюсів програми відносяться:

 • Додатком дуже просто користуватися.
 • У мессенджере можна не тільки вести текстову переписку, але і спілкуватися за допомогою аудіо та відео зв’язку. Така можливість дасть вам повне уявлення про людину, що знаходиться по той бік екрану.
 • Можна прочитати коротку інформацію про вибраного учасника, введену ним самостійно.
 • Альтернатива широкого вибору кандидатів.
 • Здійснюється обмін файлами.

Дівчина розмовляє з чоловіком в Скайпі

мінуси:

 • У програмі вказано мало даних про користувача.
 • Чи не надається можливість шукати партнерів по місцях проживання і інтересам.
 • Зустріч може розчарувати. Хоч ви і спілкуєтеся з протилежною статтю за коштами відеозв’язку, його образ можете ідеалізувати.
 • До того, як справа дійде до зустрічі, доведеться витратити чимало часу. Рідко хто погоджується побачитися відразу після знайомства в мережі.

Чому слід бути обережним при таких знайомствах

Заводячи знайомство в інтернеті, не поспішайте розповідати все про себе або погоджуватися на зустріч після пари розмов. Серед онлайн-шанувальників можуть зустрітися:

 • Шахраї — люди, які закохалися вас в себе за рахунок красивих компліментів, зізнань, а потім у них нібито трапляється біда, яку можна вирішити фінансовим способом. Вони просять у вас грошової допомоги та зникають.
 • Збоченці — люди з фізіологічними відхиленнями, які можуть завдати шкоди вашому здоров’ю або життю в цілому. Серед них можуть попастися маніяки і вбивці.
 • Злочинці, Верба в сексуальне рабство — работорговці, що ховаються під ликом чарівного хлопця, пропонують супер оплачувані роботи або кличуть заміж за кордон.

Якщо спілкуючись з кандидатом, ви помітили щось підозріле, краще припинити зв’язок, щоб уникнути подальших неприємностей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector