Заміна SIM-карти Київстар зі збереженням номера — де і як це зробити

заміна сім-карти Київстар зі збереженням номера
Київстар — це дуже популярний мобільний оператор на території України. Даним оператором користується більшість українців, так як тарифи зручні, доступні та з адекватною оплатою. Так само у оператора дуже багато вигідних і корисних послуг, якими цікавляться все більше і більше людей. У зв’язку з тим, що дуже часто трапляються різні ситуації з SIM-картами, наприклад, втрата телефону, механічне пошкодження карти, поломка карти і т.д., на тлі цього оператор розробив таку функцію як, заміна SIM-карти Київстар зі збереженням номера . З кожної доопрацюванням послуги, вона удосконалювалася. Тепер можна відновити номер практично самостійно.

Як відбувається заміна SIM-карти Київстар зі збереженням номера

Щоб відновити номер самостійно, ви можете прийти в сервісний центр оператора і придбати новий пакет з будь-яким номером. Далі вам слід активувати карту * 111 #, Відправити запит * 245 * номер телефону, який ви хочете відновити * 8 цифр пак коду старої сім карти або 19 цифр коду, який вказаний на коробці старого стартового пакета # і кнопку виклику. Але при цьому все пакетні послуги купленого пакету зникнуть.

При цьому способі не у всіх завжди самостійно виходить відновити, так як часто забувається пак-код, а вже тим більше 19-значний код, який вказаний на коробці пакета. Якщо ви не пам’ятаєте puk-коду старого пакета з якої-небудь причини, ви можете зателефонувати оператору і його уточнити. Але вам буде необхідно довести, що це саме ваш пакет, тим самим відповісти на всі поставлені запитання правильно. Для того щоб пак код не забути в подальшому, так як він вам може ще стати в нагоді, просто запишіть його.

Відновити номер можна і просто зателефонувавши оператору. Після перевірки, чи дійсно це ваш номер, оператор допоможе залишити заявку на зміну вашого номера.

Невеликий мінус такої послуги полягає в тому, що вона не безкоштовна. Її вартість складе 5 грн, але це не так вже й багато, якщо старий номер вам дійсно потрібний і важливий.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector