Як налаштувати додаток Смарт ТВ для Домашнього ТВ від Київстар

налаштувати смарт тв Київстар
Оператор мобільного зв’язку Київстар є одним з найпопулярніших операторів України. Кількість користувачів у Київстару зростає з кожним днем, особливою популярністю користуються послуги домашнього інтернету і ТБ. Це обумовлено тим, що користувачі можуть значно економити свої кошти на користування такими послугами. Спочатку компанія Київстар представляла собою виключно оператора зв’язку, але з часом була розроблена нова послуга «Домашній інтернет», але на сьогоднішній день Київстар не перестає дивувати своїх користувачів, так як розроблена ще одна нова послуга «Домашнє ТБ». Даною послугою телебачення може скористатися кожен користувач домашнього інтернету від Київстар, і переглядати відео у себе на Смарт ТВ.

Послуга «Домашнє ТБ» дозволяє своїм користувачам отримати доступ до 110 каналів, а так само переглядати різні відео. Як показує практика, то ця послуга стала дуже популярною, тому що можна дивитися не тільки на комп’ютері, звичайному телевізорі, а й на SMART TV (а більшість телевізорів виробляються саме з цією функцією).

Для володарів Смарт ТВ не потрібно ніяких зусиль, щоб скористатися послугою домашнього ТВ від Київстар. Просто необхідно залишити заявку на підключення, зателефонувавши в контактний центр Київстар. А для більш старих моделей телевізорів. необхідно купувати спеціальне обладнання ТВ-тюнер.

Є один мінус компанії, що підключитися можуть тільки ті абоненти, до чиїх домівках підключені оптоволоконні лінії. Їх звичайно насправді не мала кількість, але і присутні ті будинки, до яких підключення ще не було. Відомо, що на даний момент Київстар розширювати свої лінії не збирається, тому вам необхідно дізнаватися у операторів Київстар дану інформацію по підключенню.

Як налаштувати Смарт ТВ

Якщо ви власник телевізорів Samsung або LG зі Smart TV, то переглядати Домашнє ТБ можна через спеціальний додаток. Його можна скачати в магазинах Android, iOS, Samsung Apps і LG Apps. Там потрібно шукати в назві Домашнє ТБ / Домашнє ТБ / Home TV.

Ось тут перебувати детальна інструкція по налаштуванню телевізорів зі Смарт ТВ! Ознайомитеся ласка з нею. Покроково виконуючи дії які вказані в ній, ви легко налаштуєте Домашнє ТБ Київстар на своєму телевізорі зі SMART TV.

Якщо вам необхідно уточнити будь-яке питання, то ви можете звернутися до оператора колл-центру Київстар, знайти інформацію на офіційному сайті або звернутися в сервісний центр оператора. Ви отримаєте максимально розгорнуту відповідь на всі поставлені вами питання. Щоб не виникало проблем у користувачів з підключенням, цим займуться професійні монтажники компанії Київстар. Нагадаємо, що підключення до даної послуги дуже зручно і вигідно користувачам, які мають СМАРТ ТВ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector