Як і де безкоштовно відправити SMS на KYIVSTAR

відправити смс на Київстар безкоштовно
У багатьох користувачів компанії Київстар часто трапляється така проблема, як нестача грошових коштів на особистому мобільному рахунку або ж просто немає при собі мобільного телефону. І виникає термінова необхідність відправити SMS повідомлення з будь-якої важливою інформацією. Як же надходити в такій ситуації? Ми розповімо вам про один дуже популярному способі, як безкоштовно відправити SMS на KYIVSTAR з інтернету. В такому випадку у вас з’являється чудова можливість відправити термінове повідомлення другу чи родичу в будь-який зручний час і абсолютно безкоштовно.

Сервіси для безкоштовної відправки SMS на Київстар

Зараз дуже багато сайтів, з яких можна відправити безкоштовне повідомлення, просто необхідно вибрати найбільш підходящий для вас. Для відправки вам буде потрібно будь-який гаджет, наприклад, телефон, планшет або просто комп’ютер. Обов’язковою умовою є наявність інтернету, адже без нього абсолютно не вийти відправити потрібно повідомлення.

Послугу відправки СМС своїм абонентам надає офіційний сайт Київстар. Перейшовши за посиланням https://kyivstar.ua/ru/sms ви маєте можливість написати повідомлення і відправити їх до 5 штук за добу. Обсяг однієї смс трохи обмежений, до 70 символів на кирилиці і 120 символів на латиниці. Але такі ж обмеження вводять і інші сервіси, що надають подібні послуги.

Відправити смс на сайті київстар

Доступні також ще дуже багато безкоштовних сайтів-сервісів, які ви зможете без проблем знайти, трохи «погуглити». Відправка смс повідомлень на них, в більшості своїй, безкоштовна. Але ось за анонімність говорити не доводиться. Так що я, рекомендував би користуватися тільки офіційним сайтом Київстару.

З розвитком мобільних технологій, ви зможете відправляти sms повідомлення на Київстар використовуючи і додатки в своєму мобільному телефоні. Знайти такі додатки скачати ви можете в Google Play, якщо використовуєте телефон на Android.

Для відправки SMS повідомлення вам необхідно виконати наступні дії:

  1. Увійти на обраний вами сайт;
  2. В поле «Телефон» ввести номер абонента, якому збираєтеся відправити повідомлення;
  3. Вибір мови введення повідомлення;
  4. В поле «Повідомлення» необхідно ввести потрібний вам текст (але при цьому повідомлення не повинно перевищувати 120 символів);
  5. Перевірити вірність всіх даних;
  6. Ввести капчу (підтвердити, що ви не є роботом);
  7. Натиснути кнопку «Відправити».

Повідомлення в найкоротший проміжок часу буде доставлено вашому адресату. Номер, з якого він отримає дане повідомлення, буде значитися 777. В незалежності від гаджета, форма відправки повідомлення буде практично однакова.

Якщо ви будете відправляти безкоштовне повідомлення через WAP, то кількість допустимих символів трохи збільшується. Умови заповнення всіх пунктів практично однакові, так що ви обов’язково впораєтеся з цим завданням, нічого складного там немає.

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з відправкою, ви можете спробувати відправити повідомлення повторно або звернутися в технічну підтримку сайту. Якщо причини проблем не залежать від сайту, то ви можете зателефонувати оператору Київстар та найближчим часом проблема буде вирішена.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector