Як перепрошити роутер Київстар — Huawei WS319

перепрошити роутер Київстар Huawei WS319
У цій статті ми розглянемо як правильно і швидко перепрошити роутер Київстар — Huawei ws319. Так як постійно виходять нові версії прошивок, то попередні втрачають свої деякі технічні дані. Тим самим виникає необхідність перепрошити роутер. Також необхідність перепрошивки роутера виникає в разі будь-якої несправності, наприклад, він не роздає мережу, зависає і т.д.

Прошивка роутера — це відновлення його програмного забезпечення, яке записано на пам’ять самого пристрою.

Якщо у вас роутер від Київстару та саме Huawei ws319, то вам дуже пощастило, так як вийшла остання версія прошивки роутера і після прочитання нашої статті, ви зможете з легкістю впоратися самостійно.

Оновлення прошивки дає вам можливість користуватися роутером стабільно і без перебоїв в його роботі. Так що якщо у вас є з ним проблеми, то перепрошивка є єдиним способом змусити його працювати справно. Сама прошивка роутера забере у вас не більше 10 хвилин, якщо ви детально прочитаєте нашу статтю.

Викачуємо останню версію прошивки

Останню офіційну версію необхідної прошивки ви зможете знайти на сайті Київстару, тому вам слід перейти за посиланням https://kyivstar.ua/ru/home-kyivstar/service/wifi. Головним плюсом саме цієї прошивки роутера в тому, що вона підтверджена оператором Київстар і не несе ніякої загрози для вашого роутера. На цій сторінці ви побачите саме інформацію з перепрошивки. Натискаєте на «прошивка» і починаєте викачувати файл. Головним моментом в перепрошивке є те, що процедуру потрібно робити через мережевий кабель, але не через вай-фай.

Перпрошіваем роутер Київстару

Далі переходите на сторінку в браузері за адресою «192.168.1.1», вводите пароль і логін «kyivstar». З’явиться вікно оновлення. Далі слід вибрати файл самої прошивки, який завантажили спочатку. Чекайте закінчення процесу прошивки, ні в якому разі не натискайте скасування і не відключайте роутер від мережі, так тим самим ви виб’єте його повністю з його роботи. Є ймовірність того, що після закінчення прошивки вам доведеться заново його налаштувати.

Як ви помітили, нічого складного в цій процедурі немає. Тому ви можете зробити все самі і без допомоги фахівців. Варто просто дуже уважно і з розуміння поставитися до всіх наших підказок, і ви обов’язково впораєтеся. Бажаємо вам удачі з рішенням вашої проблеми.

Якщо у вас все ж не вийшло, то ви завжди зможете задати питання в коментарях до даної статті або ж зв’язатися з оператором Київстар.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector