Послуга Ді-джингл від Київстар — список мелодій

послуга ді-джингл список мелодій
Київстар є дуже популярною мобільним зв’язком в Україні. Так як користувачів багато компанія намагається працювати саме на результат і постійно розробляє нові послуги. У оператора Київстар є великий список послуг, що надаються. Однією з таких і є послуга ді-джингл.

Ді-джингл — це послуга, яка замінює нудні і нудні гудки на музику. Мелодія може бути різноманітною, аж до того, що ви можете самі записати привітання для тих, хто вам телефонує. Ваші друзі будуть чути запис незалежно від того, де і в якій країні він знаходиться або який у нього оператор.

При активації послуги ді-джингл вам абсолютно не потрібно міняти будь-які налаштування вашого телефону. Встановити музичний гудок можна в системі «Мій Київстар», або ж зателефонувавши за номером 465.

Де подивитися список мелодій послуги Ді-джнггл

Перед користуванням послуги ви можете самостійно вибрати і прослухати всі мелодії, детальний список мелодій надано на сайті Ді-Джингл http://465.ua/. Так само ви можете поставити будь-яке вітання і програватися воно буде безпосередньо перед музичним гудком ді-джинглу. Ви можете встановити певний час для програвання і для певних контактів вашої телефонної книги. Обов’язково потрібно пам’ятати про те, що при покупці певної мелодії, вона автоматично не вдалося підключитися, це необхідно зробити самостійно. Ви можете на гудок встановити не одну мелодію, тоді при вхідних дзвінках у ваших друзів і рідних гратимуть різні записи. В даному розділі були розроблені нові функції, одна з них полягає в тому, що тепер ви можете оцінювати мелодії своїх друзів. А також можете поділитися вподобаним рінгтоном зі своїми друзями або ж знайти його в списку мелодій ді-джингл.

ді-джингл мелодії
Великим плюсом послуги ді-джингл є те, що ви можете записати свій особистий трек. Зробити це ви можете, зателефонувавши за номером 465, скористатися сайтом Київстар в цьому випадку вам не вдасться. Або ж ви можете записати привітання своїм голосом і встановити перед рінгтоном ді-джингл.

Дія замовленої послуги ді-джингл залежить від мелодії, так як деякі мелодії активні тільки 7 днів, а інші весь місяць. При замовленні рингтон вас проінформують про вартість та строк використання ді-джингл. Після закінчення терміну дії, послуга продовжується автоматично.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector