Як відключити послугу ПОГОДА на Київстар — всі перевірені способи

Відключити послугу Погода на Київстар
Ще однією з послуг, що надаються від мобільного оператора Київстар є послуга «Погода», дуже часто підключається до абонентів мобільного оператора автоматично, що не є дуже хорошим показником, так як вона не безкоштовна. Звичайно ж, для тих користувачів, які постійно в русі, тривалий час перебувають на вулиці і хоч якось повинні бути попереджені про погоду на завтрашній день, ця послуга корисна, і вони природно їй користуються. Але для багатьох користувачів ця послуга може бути марною, так як вони звикли дізнаватися погоду через інші джерела оповіщення. Наприклад, за допомогою інтернету або телебачення. Підключити послугу дуже просто, ви можете відправити смс з підтверджуючим кодом або ж скористатися системою мій Київстар, увійшовши в особистий кабінет. А як відключити послугу погода на Київстарі ви зможете дізнатися трохи нижче.

Для тих, кому ця послуга абсолютно не потрібна і хоче максимально зберегти свої грошові кошти на рахунку, ми розглянемо ряд способів для відмови.

Способи відключення послуги «Погода» на Київстарі:

  1. Відключення через оператора зв’язку Київстар. Ви можете просто подзвонити за номером оператора 466 і залишити заявку для відключення. Оператор вам максимально допоможе в цьому, а також відповість на всі запитання.
  2. Відключити послугу за допомогою системи «Мій Київстар». Вам просто необхідно зареєструватися і створити свій особистий кабінет, якщо ви не зробили це раніше. Після входу вам необхідно вибрати потрібний пункт і слідувати підказкам.
  3. Ви можете скористатися голосовим меню мобільного оператора. Вам потрібно набрати комбінацію з цифр 466 і далі слідувати голосовим підказкам.
  4. Звернення в найближчий сервісний цент Київстару, що працюють там консультанти допоможуть вам деактивувати послугу «Погода».
  5. Найпростішим способом є відправка повідомлення з кодом відмови. Вам потрібно відправити повідомлення на номер 107001 з кодовим словом «СТОП».

Перед тим як відключити послугу вам необхідно дізнатися спосіб підключення послуги, вона могла бути прив’язана до сім-карті або ж підключена за допомогою смс оповіщення. Вам потрібно просто відзначити, з якого номера вам приходять повідомлення з погодою. Якщо це 7037, то вона підключена за допомогою смс, а якщо з номера 107001, то прив’язана була за допомогою меню сім-карти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector