Тарифи Київстар без абонплати в 2018 році — вигідні пропозиції

Тарифи Київстар без абонплати
На даний момент оператор Київстар є популярним оператором зв’язку в Україні. З ним співпрацює більше 25 мільйонів абонентів, а покриття оператора є практично в кожному куточку країни. У даній статті ми хочемо ознайомити вас з більш вигідними тарифами без абонплати на 2018 рік.

Вигідні тарифи від Київстар

Наприклад, тариф «Київстар розмови», Він підійде для абонентів, які активно користуються дзвінками і є пасивними користувачами мережі інтернет. Абонплата тарифу становить всього 35 грн. у місяць. В пакеті послуг ви отримаєте безлімітні дзвінки на номери Київстар, і 30 хвилин на дзвінки інших мобільних операторів. Якщо трапиться так, що ви використовували всі 30 хвилин, то вартість наступних хвилин становитиме 60 копійок. Використання інтернету при необхідності обійдеться вам в 5 грн за 5 мб на день. Також якщо вам необхідні смс повідомлення, то за 1 грн. Ви отримаєте 50 смс на день. Підключитися до даного тарифу можливо зробивши дзвінок на 477, далі необхідно слідувати голосовим підказкам.

Якщо вам мало що надаються в цьому тарифі послуг, ви можете встановити тарифний план «Київстар розмови +». В цьому плані дзвінки на Київстар є безлімітними, на інші оператори надається 60 хвилин / місяць, 50 мб інтернету, 50 смс за 1 грн в день. Цей тарифний план відрізняється від попереднього виключно розміром пакетних даних.

Для частих користувачів мережі інтернет передбачений тарифний план «онлайн». У пакетні послуги входять: безлімітні дзвінки на Київстар 1000 мб. / Місяць і 60 хвилин на дзвінки інших операторів. Також існує дуже схожий пакет, але з великим об’ємом послуг, це «Онлайн +», тут надається не 1000 мб / місяць на користування інтернетом, а цілих 4 гб.

Тарифні плани без абонплати від Київстар

Але часто користувачі відмовляються від таких пакетних послуг, так як в них присутня абонентська плата, тому в Київстарі розроблений і такий тариф як «Класичний». Тут на відміну від попередніх тарифів повністю відсутня абонплата, але для вас будуть доступні безлімітні дзвінки в мережі, але з платою за з’єднання — 35 копійок, 85 копійок хвилина розмови на інших операторів, повідомлення вартістю 35 копійок, а 1 мб інтернету обійдеться вам в 10 грн.

Для порівняння тарифів ми розглянули в даній статті не тільки тарифи без абонплати, а й тарифні плани по передоплаті за користування послугами. Для більш детальної інформації ви можете зв’язатися з оператором або ж відвідати офіційний сайт компанії Київстар.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector