Як і де відновити SIM-карту Київстар — покрокова інструкція

як відновити сім-карту Київстар
У мобільного оператор Київстар досить багато клієнтів, тому оператор намагається все більше і більше полегшити користування і придумати максимум послуг, які дійсно потрібні і можуть бути корисні кожному. Однією з таких послуг стало відновлення SIM-карти. Дуже часто виникають ситуації, коли псується карта або якщо довго не користуватися картою, то вона може бути автоматично заблокована. Тому кожному користувачеві буде корисно дізнатися, як і де відновити SIM-карту Київстар.

Для того щоб замінити SIM-карту вам потрібно дізнатися всі тонкощі даної процедури. При заміні карти вам відновлять колишній номер з підключеним тарифом і залишком коштів.

Як і де відновити SIM-карту від Kyivstar

Для того щоб замінити сім-карту вам потрібно звернутися в сервісний центр Київстару. Працюючі там оператори обов’язково допоможуть вам вирішити питання, максимально проінформувавши про свої дії. На SIM-карту пред’являється гарантія протягом 2 років, гарантія діє лише тоді, коли видно, що виникає виробнича несправність.

Якщо ви дуже поспішаєте, вам ніколи чекати відновлення карти, то можна замовити послугу доставки кур’єром. Після 2 годин з моменту подачі заяви на зміну сімки, кур’єр привезе карту в призначений вами місце.

Також можна залишити заявку на зміну карти і в системі Мій Київстар або на офіційному сайті оператора. Вам необхідно просто зареєструватися і слідувати підказкам.

Перед зміною сім карти оператор зобов’язаний перевірити, чи дійсно власником старої карти були саме ви. Так як такою послугою можуть скористатися шахраї, щоб скористатися карткою в своїх певних цілях. Оператор поставить ряд питань, на які ви повинні будете відповісти правильно. Перевірка наданих вами даних буде відбуватися до одного робочого дня. У разі якщо сімка була заблокована автоматично через невикористання, то така процедура може зайняти близько одного місяця, а відновлення старого номера може зайняти близько 30 днів.

Дана послуга дозволяє зберегти всі послуги, тарифний план, грошові кошти та контакти. Щоб не стикатися з цією процедурою, намагайтеся акуратніше і уважно ставитися до SIM-картки і своєму девайсу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector