Домашнє ТБ від Київстар — Підключення та Тарифи

домашнє тв Київстар
Оператор Київстар все більше і більше дивує своїх користувачів, так як тепер всі бажаючі абоненти можуть скористатися домашнім телебаченням. Так як Київстар був одним з найпопулярніших операторів, тепер популярність тільки зростає. З кожним днем ​​кількість і різноманітність послуг стає тільки більше. У даній статті більш детально розглянемо послугу «Домашнє ТБ», а також способи підключення і тарифні плани на дану послугу. Можна відразу зазначити, що це дуже вигідно, але скористатися домашнім ТБ можуть тільки користувачі домашнього інтернету Київстар.

Як підключити Домашнє ТБ від Київстар

При підключенні домашнього ТВ від Київстар ви можете користуватися бібліотекою, в ній зібрано велику кількість роликів телекомпаній, які ви зможете переглядати в будь-який зручний час.

Отже, щоб скористатися ТВ від Київстар для початку вам необхідно стати користувачем домашнього інтернету. Потім ви можете підібрати більш підходящий і вигідний тарифний план. Ознайомитися з діючими тарифами ви можете в кінці цієї статті. Після того, як ви підключили інтернет, необхідно зателефонувати за номером 460 і залишити заявку на підключення домашнього ТВ. Якщо у вас виникли будь-які труднощі або питання по тарифам і т.д., ви можете зв’язатися з оператором Київстар. Він дасть вам точні і докладні відповіді. Якщо будь-які проблеми виникнуть з обладнанням, то у вас візьмуть заявку на виклик монтажників для виключення проблем і поломок.

Також, залишити заявку на підключення можна на офіційному сайті або в розділі «Мій Київстар». Якщо ви подаєте заявку через Мій Київстар, переконайтеся, що в системі вказана правильна контактний номер, оскільки фахівці зв’яжуться з вами саме за цим номером.

Тарифи на послуги Домашнього ТВ

Назвакількість каналівДоступ до бібліотекиВартість послуги
1стартовий60 каналівнемає29 грн / місяць
2зручний70 каналівТак59 грн / місяць
3оптимальний90 каналівТак90 грн / місяць
4преміальнийБільше 110 каналівТак169 грн / місяць

Також для користування домашнім ТБ, вам необхідно придбати в компанії Київстар ТВ-тюнер, ви можете його купити за 1500 грн. або ж щомісяця оплачувати його використання по 39 грн. крім абонплати. За допомогою тюнера ви зможете зчитувати інформацію з флешок, у вас з’явитися доступ до відеоігор і індивідуальним налаштуванням.

Останнім часом послугою «Домашнє ТБ» можна користуватися навіть і без ТВ-тюнера. На комп’ютері його можна дивитися через веб-інтерфейс, на планшеті або смартфоні через додатки для Android і iOS, а на телевізорі Samsung або LG зі Smart TV через спеціальний додаток. Такі програми можна завантажити в магазинах Android, iOS, Samsung Apps і LG Apps.
Якщо вас зацікавили і сподобалися дані умови, ви можете залишити заявку на офіційному сайті Київстар, після чого з вами зв’яжуться представники компанії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector