Система «Мій Київстар» — послуги та акції проводяться в 2018 році

система «Мій Київстар» акції
«Мій Київстар» — це інтернет-система, яка була розроблена і запущена в роботу мобільним оператором компанії Київстар. Система надає доступ в особистий кабінет кожного користувача, тим самим дозволяє управляти своїми доходами, витратами, послугами і т.д. Так само можна виконати аналіз витрат, оптимізувати і розпланувати їх. Система «Мій Київстар», послуги та акції доступні абсолютно всім користувачам в будь-який час.

Кожен користувач має можливість зареєструватися і створити свій особистий кабінет, де можна відстежити всі свої підключення послуги, управляти ними, отримувати відповіді на всілякі питання. Надається можливість повністю відстежити свої витрати на послуги, що надаються, так само можна легко змінити або деактивувати послуги.

Доступ в систему «Мій Київстар»

вхід в мій київстар

Ця система використовується для кожного свого користувача 24 години на добу 7 днів на тиждень. Для того щоб увійти в програму вам необхідно мати доступ до інтернету і браузеру. Простота розробки системи дозволяє без особливих зусиль отримати доступ до свого номеру, а також отримати всю інформацію про нього. Доступ до мережі тепер мають і власники смартфонів і планшетів, так як була розроблена версія для клієнтів на базі Андроїд.

Послуги та акції — система «Мій Київстар»

У мобільного оператора «Київстар» є багато послуг і акцій, про які можна дізнатися і скористатися ними в системі «Мій Київстар». Розглянемо ряд наданих акцій, якими ви можете скористатися:

  1. Найкращі ціни на смартфони (з 17 листопада можна придбати смартфон за дуже низькими цінами);
  2. Акція «Спробуйте Кінохіт в hd якості» (для любителів гарного кіно, вартість 1 грн. / Місяць);
  3. Акція «Спілкування в подарунок» (при покупці акційного телефону ви отримуєте 3 місяці безкоштовного зв’язку);
  4. Акція «Персональний подарунок» (підключившись до даної послуги, ви можете отримати пакет смс в подарунок, знижки на мобільний зв’язок або безкоштовний інтернет);

В системі «Мій Київстар» ви можете отримати більш детальну інформації про всі діючі послуги та акції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector