Як заблокувати номер телефону або sim-карту Київстар

Тимчасово відключити сім-карту

В першу чергу розглянемо спосіб тимчасового блокування карти. Цей спосіб є досить простим, так як вам слід просто подзвонити за номером 0800300466, дзвінок на даний номер є абсолютно безкоштовним.

Блокування sim-карти через оператора

Наступний спосіб полягає в подачі заявки оператору в системі «Мій київстар» на зупинку дії карти. Вам необхідно увійти в систему, перейти в розділ «Послуги та акції» і залишити заяву оператору. У найкоротші терміни, приблизно протягом півгодини, ваша заявка буде розглянута і приведена в дію. За вашим бажанням відключення карти може статися у встановлений вами час.

Звернення в сервісний центр

Що стосується відключення через сервісний центр, то ця процедура більш тривала і більш складна. В цьому випадку вам необхідно мати з собою оригінал документа з пін-кодом вашого телефону. Вам необхідно буде дати відповіді на поставлені питання, наприклад, назвати три номери телефону, з яких дзвонили вам і сказати, скільки у вас було коштів на рахунку. Дана інформація надається для того, щоб довести, що цей номер насправді є саме вашим. Далі вам необхідно вказати на який номер ви здійснювали переказ грошей (якщо такий є) .Щоб відновити раніше заблоковану вами карту, вам необхідно звернутися в сервісний центр і надати всю необхідну інформацію. Все що вам потрібно, вказано в варіанті блокування карти через сервісний центр.

Щоб ви не стикалися з такою проблемою, ми рекомендуємо вам берегти свій мобільний телефон. Якщо у вас виникли будь-які питання, ви можете звернутися до оператора для його подальшого вирішення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector