Київстар — мобільний інтернет і 3g — тарифи на послуги

мобільний інтернет і 3g тарифи
Як відомо, зараз багато користувачів користуються мобільним інтернетом, постійно потрібно відшукати потрібну і дуже важливу інформацію. Київстар спеціально для своїх користувачів створив мобільний інтернет 3g з декількома різноманітними тарифами. Київстар — це перший провайдер, який запропонував своїм користувачам модем для мобільного інтернету 3g. Київстар мобільний інтернет і 3g, тарифи тепер доступні абсолютно кожному користувачеві даного оператора.

Для того щоб підключитися до даного провайдеру вам необхідно обов’язково придбати спеціальне обладнання від Кіесвтара. Необхідними складовими є модем, вай-фай роутер і спеціальна сім карта. Це обов’язкові умови для користування мобільним інтернетом.

Розглянемо кілька тарифних планів для використання 3G роутера і вай-фаю

  • Київстар онлайн, 2000 мб на місяць, безлімітні дзвінки на київстар, 50 смс, швидкість даного мобільного інтернету становить 42,2 мб в секунду. Надаються вигідні дзвінки за межі України. Вартість даного тарифного плану становить 50 грн на місяць.
  • Київстар онлайн +, 4000 мб на місяць, безліміт на дзвінки в мережі, безкоштовні соц. мережі, вільний доступ до музики. Швидкість даного інтернету становить 42,2 мб в секунду. Вартість 65 грн на місяць.
  • Київстар Екстра, пакет містить 6000 мб на місяць, безлімітні дзвінки, 500 смс, швидкість становить 42,2 мб в секунду, немає обмежень на соц. мережі. Ціна даного пакету складає 125 грн в місяць.

Користування Інтернетом від Київстар є дуже доступним. Єдиний мінус — це те, що провайдер не працює без спеціального обладнання, наданого саме їм. Для підключення інтернету вам необхідно прийти з документом, що підтверджує вашу особистість в центр обслуговування клієнтів. Далі вас проінформують про всі тонкощі, підберуть вам більш вигідний пакет послуг, призначать дату і час встановлення необхідного обладнання у вас вдома.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector